ТОП-5 трендових головних уборів колекції LuckyLOOK Autumn-Winter 2020/21 - новини від ТРЦ Гулівер

ТОП-5 трендових головних уборів колекції LuckyLOOK Autumn-Winter 2020/21

 • Панама
  Невід’ємна частина гардеробу кожної, хто слідкує за модними тенденціями. Аксесуар дуже актуально комбінувати зі стилем кежуал, спорт та спорт-шик.
 • Капелюх
  Канотьє та федора — елемент образу, що допоможе зробити його більш стильним. Фетрові капелюхи LuckyLOOK виконані у чотирьох крутих кольорах: пудра, бордо, ліловий та чорний.
 • Кепі
  Якщо хочете додати стилю в осінній лук та урізноманітнити свій звичайний образ — обирайте кепі. Деякі моделі LuckyLOOK прикрашає леопардовий принт або фурнітура.
 • Пов’язка на голову
  Це ніжність та комфорт. Ви будете не тільки виглядати більш жіночно, а й почуватимете себе тепло й затишно.
 • Шапка-біні
  Однозначний тренд серед головних уборів 2020/21. Найкращий склад для теплого осіннього аксесуару та лаконічний дизайн — це біні від LuckyLOOK, які до того ж є моделями унісекс.

Обрати трендовий головний убір можно в магазинах, на сайті або на нашій сторінці Instagram

За результатами незалежного рейтингового дослідження Українська народна премія - 2020 ТРЦ Gulliver став найкращим торгово-розважальним центром Києва За результатами незалежного рейтингового дослідження Українська народна премія - 2020 ТРЦ Gulliver став найкращим торгово-розважальним центром Києва Вечір з гумором від Сільпо у Gulliver Вечір з гумором від Сільпо у Gulliver Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Більше