На «Площі Зірок» відкрили три видатні зірки спорту  - новини від ТРЦ Гулівер

На «Площі Зірок» відкрили три видатні зірки спорту

09 серпня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися три яскраві зірки спорту. Перша «запалала» на честь Віти  Семеренко – української біатлоністки, заслуженого майстра спорту України. Друга – на честь української біатлоністки, заслуженого майстра спорту України, Чемпіонки зимових Олімпійських ігор 2014 у Сочі – Валентини Семеренко та третя для Стелли Захарової – української гімнастки, олімпійської чемпіонки в складі збірної СРСР зі спортивної гімнастики.
Зірки спорту з’явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої представники Gulliver, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, НОК. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіапросторі та в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок. 
Отримавши зірку на «Площі зірок» Віта Семеренко відзначила, що їй дуже приємно, що на «Площі зірок» вже є зірки українського біатлону. (першою зіркою, яка представляє біатлон на проєкті, стала Олена Підгрушна). «Вважаю, що біатлону в Україні є куди розвиватися. У нас гарні рейтинги, велика армія вболівальників. Молодь має цікавитися цим видом спорту і від цього він буде ще більше набувати популярності та визнання. Та незабаром ми побачимо нові зірки». Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак на відкритті зірок сказав, що у будь-якій справі потрібно завжди бути готовим і розраховувати на успіх. «Заради цього ми створюємо єдиний колектив і старанно працюємо. В команді є повне взаєморозуміння та єдина ціль. І якщо кожен дотримається цієї цілі – у нас все вийде». 
Тетяна Атаджанова, PR Директор ТРЦ Gulliver, як представник головного ініціатора соціального проєкту «Площа зірок» відзначила: «Проєкт мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну у світі. Проєкт «Площа зірок»  має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху». 

9 серпня 2021 року закладено 70, 71 та 72 зірку на «Площі зірок» і це 42, 43 та 44 зірки на частині «Спорт».

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше