Скажи

Скажи "Moi!" новій колекції Reima

Нова осінньо-зимова колекція фінського бренду кращого функціонального дитячого одягу Reima уже чекає на вас. Що ж ми підготували у сезоні AW21-22?

Ще більше одягу з переробленого ПЕТ і мономатеріалів, які повністю підлягають переробці. Лінійка верхнього одягу з карбонізованими частинками кави у складі мембрани: краще зберігає тепло, має антистатичний та антибактеріальний ефект. Верхній одяг із суцільним світловідбивним принтом, аксесуари зі світловідбивних матеріалів. Найкращий штучний утеплювач ThermoPlume від Primaloft у лінійці Active для гірських схилів та безшовна підкладка пуховиків для підвищення ізоляційних властивостей.

Колекція Reima Moomin, присвячена пригодам Мумі-тролів, тепер не лише для немовлят, а і для старших дітей. Натуральна сертифікована 100% органічна бавовна та мериносова вовна в базових шарах. Новий двосторонній матеріал у базовому шарі - вовна мериноса зовні та суміш бамбуку всередині термобілизни. Плантації бамбука швидко ростуть і приносять в 30 разів більше волокна в рік, ніж бавовняні. Крім того, переробляють СО2 в 4 рази більше, ніж ліс. Розширений асортимент та розмірна сітка взуття для будь-якого приводу та природних умов, із безпечним водовідштовхуючим просоченням без ПФВ, а також ще більше моделей з антиковзкою підошвою Vibram. Фірмові набори для самостійного ремонту верхнього одягу.

Нові принти цього сезону - милі видри, що безтурботно бавляться та насолоджуються природою. Пограємо з ними?


Швидше відвідайте наш брендовий магазин Reima, який знаходиться на 4 поверсі ТРЦ Gulliver, щоб познайомитися ближче з усіма новинками та покращеними улюбленими моделями!

Нова колекція Reima AW21-22 уже тут!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше