РОЗКРИВАЄМО НАЙБІЛЬШУ ТАЄМНИЦЮ! - новини від ТРЦ Гулівер

РОЗКРИВАЄМО НАЙБІЛЬШУ ТАЄМНИЦЮ!

Спідня білизна marlies|dekkers, Aubade, Chantal Thomass

Потягом тисячі років художники, скульптори, поети захоплюються жіночою красою та намагаються зрозуміти її суть. Незбагнену таємницю розкрити нікому не вдається, але наблизитися до її розгадки можна: варто лише поглянути на білизну, яку обирає жінка.

Пристрасна білизна — не привід ховати її в ящику комода, чекаючи особливої нагоди. Жити яскраво тут і зараз! Ось філософія сучасної дівчини, яка звикла брати від життя максимум та культивувати внутрішню свободу та розкутість.

Саме такий погляд на життя простежується у лінії Triangle від marlies|dekkers.

Лінія Femme Aubade від вишуканого бренда Aubade розкаже вам про контраст жіночого характеру. Зараз вона обпалює пристрастю і відверто фліртує, а вже за мить — холодна та відсторонена. Femme Aubade дарує відчуття неприкритої сексуальності, жіночності та неперевершеного комфорту. Ажурне мереживо додає ніжності образу, а маленькі металеві деталі — інтриги.

Кожна зустріч з роковою жінкою перевертає світ. Так і колекція Tombeuse від Chantal Thomass попереджає, що внутрішня жіноча магія здатна творити чудеса. Лінія Tombeuse представлена у вишуканому дизайні у чотирьох інтригуючих кольорових варіаціях. Комбінація, пояс для панчіх, декілька видів бра і трусиків — все для того, аби підкреслити неповторність характеру.

Пам’ятайте, що все таємне стає явним з комплектами чуттєвої та пристрасної білизни. 

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше