Колекція спідньої білизни Chantal Thomas весна-літо 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

Колекція спідньої білизни Chantal Thomas весна-літо 2019

Колекцію Chantal Thomass весна-літо 2019 можна сміливо назвати відображенням французьких садів, де серед буйства фарб відбувається справжнє життя. Ніяких купюр та сором'язливості, гра почуттів на межі! Нова колекція — справжня провокація та заклик до нестримних та спонтанних веселощів.

Лінія Audacieuse — вибуховий коктейль із прямих ліній, контрастних фактур та сміливого поєднання деталей. Немов лід та полум’я, що обпалює, а вже за мить віддає бажаною прохолодою. Сміливе рішення для тих, хто звик дивувати.

Вічне питання вибору піднімається в комплектах Encens` moi та Encens` moi Dentelle. Їхнє ажурне мереживо ніжніше за найвишуканішу квітку сакури, а граційне переплетіння ліній, здається, було запозичене у самої природи.

Елегантний дрес-код, закуски, шатро в саду та скрипка — це все співзвучно з лінією Noeuds et Merveilles Amour. Приглушені тони, стильний бант по центру бра, аласні бретелі, що відстібаються, декоровані маленькими стрічками — все це робить комплект вишуканою та таємничою жіночою зброєю.

Більш стримана на перший погляд лінія Singuliere має строгий комірець на верхній частині бра та боді. Suprenante навпаки — уособлення спонтанної та невимушеної вечірки біля басейну: увагу приковують квіткові принти та резинка у смужку на бра і такого ж дизайну пояс на трусиках.

Костюмовану вечірку в саду можна приправити щіпкою інтриги під назвою Troublante. Лінія декорована тасьмою, яка прикрашає область декольте та надає пікантності трусикам.

Колекція Chantal Thomass SS19 — справжня квітка в саду радості, спокуси, комфорту та свята, для якого не потрібен привід.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше