КОЛЕКЦІЯ КУПАЛЬНИКІВ MARLIES|DEKKERS ВЕСНА-ЛІТО 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

КОЛЕКЦІЯ КУПАЛЬНИКІВ MARLIES|DEKKERS ВЕСНА-ЛІТО 2019

Колекція ефектних і яскравих купальників marlies|dekkers створена з любов'ю та увагою до деталей. Сучасний дизайн, найякісніші тканини й трендові відтінки підкреслять довершеність жіночої фігури і подарують непохитну впевненість у власній красі.

Лінія купальників Cache Coeur доводить, що чорний колір — прекрасне рішення для пляжного образу.

Кокетлива Jardin des Fleurs — це втілення легкого, невимушеного флірту. Декоративний бант і золотистий ланцюжок, яким увінчані бретелі, посилюють мотиви яскравого грайливого візерунка.

Розкішна лінія Mariniere — це ода морю. Фірмовий фантазійний крій, загравання з класичним смугастим принтом, контрастний мікс синього з білим — і вуаля! Лінія поєднала два варіанти трусиків: високі зроблять талію вузькою і спокусливою, а модель на зав’язках — стане незамінною на сеансах засмаги.

Знакові відтінки цього літа знайшли своє відображення в лінії Papillon. Помаранчевий і блакитний — вони досконалі соло, але в дуеті — просто непереможні.

Непосидючі любительки пригод закохаються у лінію Royal Navy. Жінки, які воліють не плисти за течією, а стають «капітаном» і своїх подорожей, і власної долі. Для релаксового дня біля басейну — витончені бікіні, для підкорення хвиль на серфі — високі брифи, а для морської прогулянки на яхті — суцільний купальник.

Купальники marlies|dekkers з колекції весна-літо 2019 віртуозно доповнять найщасливіші літні моменти. Вони стануть запорукою чудового настрою, будуть підігрівати ентузіазм і примножать впевненість у собі!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше