JYSK відкриває новий магазин у Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

JYSK відкриває новий магазин у Gulliver

29 вересня 2016 року міжнародний бренд JYSK відчинить двері для відвідувачів ТРЦ Gulliver, що знаходиться у самому центрі столиці України (площа Спортивна, 1 А).
29 вересня 2016 року міжнародний бренд JYSK відчинить двері для відвідувачів ТРЦ Gulliver, що знаходиться у самому центрі столиці України (площа Спортивна, 1 А). Магазин, площа якого 1 000 кв. м, стане 10-м у Києві та 31-м – в Україні. JYSK розташується на нульовому поверсі ТРЦ. На площі 1 000 кв. м буде запропонований відвідувачам широкий асортимент товарів для дому та саду: меблі для спальні, дитячої та вітальні, а також офісних кабінетів, товари для сну (подушки, ковдри, комплекти постільної білизни, матраци), домашній текстиль (пледи, покривала, скатертини), побутові та декоративні предмети інтер'єру. З нагоди відкриття на товари різних категорій діятимуть святкові знижки. Наприклад, ковдру CASE BLANKET можна придбати зі 75% знижкою – за 300 грн замість 1 199 грн, а комплект для спальні, що складається з ліжка двоспального, дводверної шафи та приліжкової тумби, – лише за 3 000 грн. І вже традиційно торгова мережа JYSK разом із покупцями відзначить своє розширення. Спеціально під відкриття магазину JYSK у ТРЦ Gulliver було розроблено веб-сторінку, де можна детально дізнатись, які акції та знижки підготувала компанія для покупців: www.jysk.ua/GULLIVER. У святковій програмі – розіграші та вікторини, фотозона з друком фотомагнітів та багато акційних пропозицій. Так, з 29 вересня по 2 жовтня включно перші 100 покупців, котрі зроблять покупку від 400 грн, отримають подушки в подарунок. А ще можна одержати додаткову знижку 10% на все, що вміститься у фірмову сумку JYSK: з 29 вересня по 2 жовтня 1000 щасливчиків щодня зможуть отримати таку сумку на вході до торгівельного центру. Окрім цього, в четвер (29 вересня) та неділю (2 жовтня) відвідувачі магазину зможуть взяти учать у розіграші купонів на 400 грн, знайшовши їх у повітряних кулях (о 12:00, 13:00 і 16:00). Магазин JYSK у структурі ТРЦ Gulliver знаходився ще з 2014 року, але його робота була тимчасово призупинена у зв'язку з проведенням робіт із реконструкції нульового поверху ТРЦ. Ірина Круппа, генеральний директор ТРЦ Gulliver: «Ми раді, що на повністю оновленому нульовому поверсі у нас з’явився такий сильний «якір», як магазин данської мережі JYSK. Один із головних аспектів Gulliver – це зручність та комфорт у здійсненні покупок. А товарна матриця JYSK ідеально підходить під концепцію нашого ТРЦ». Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Для компанії JYSK відкриття нового магазину в одному із найсучасніших ТРЦ у самому центрі столиці – важливий етап у побудові потужної мережі. ТРЦ Gulliver – надзвичайно популярне місце у киян та гостей столиці, тому новий магазин відкриває нам нові можливості бути ближчими до наших покупців та забезпечити їм максимально комфортний шопінг». Сьогодні у Києві працює 10 магазинів JYSK, що покривають всі напрямки міста – як центр, так і спальні райони. У планах компанії – відкриття до кінця цього року третього магазину у Львові та першого – у Полтаві.
Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше