JYSK відкриває новий магазин у Gulliver - news from SEC Gulliver

JYSK відкриває новий магазин у Gulliver

29 вересня 2016 року міжнародний бренд JYSK відчинить двері для відвідувачів ТРЦ Gulliver, що знаходиться у самому центрі столиці України (площа Спортивна, 1 А).
29 вересня 2016 року міжнародний бренд JYSK відчинить двері для відвідувачів ТРЦ Gulliver, що знаходиться у самому центрі столиці України (площа Спортивна, 1 А). Магазин, площа якого 1 000 кв. м, стане 10-м у Києві та 31-м – в Україні. JYSK розташується на нульовому поверсі ТРЦ. На площі 1 000 кв. м буде запропонований відвідувачам широкий асортимент товарів для дому та саду: меблі для спальні, дитячої та вітальні, а також офісних кабінетів, товари для сну (подушки, ковдри, комплекти постільної білизни, матраци), домашній текстиль (пледи, покривала, скатертини), побутові та декоративні предмети інтер'єру. З нагоди відкриття на товари різних категорій діятимуть святкові знижки. Наприклад, ковдру CASE BLANKET можна придбати зі 75% знижкою – за 300 грн замість 1 199 грн, а комплект для спальні, що складається з ліжка двоспального, дводверної шафи та приліжкової тумби, – лише за 3 000 грн. І вже традиційно торгова мережа JYSK разом із покупцями відзначить своє розширення. Спеціально під відкриття магазину JYSK у ТРЦ Gulliver було розроблено веб-сторінку, де можна детально дізнатись, які акції та знижки підготувала компанія для покупців: www.jysk.ua/GULLIVER. У святковій програмі – розіграші та вікторини, фотозона з друком фотомагнітів та багато акційних пропозицій. Так, з 29 вересня по 2 жовтня включно перші 100 покупців, котрі зроблять покупку від 400 грн, отримають подушки в подарунок. А ще можна одержати додаткову знижку 10% на все, що вміститься у фірмову сумку JYSK: з 29 вересня по 2 жовтня 1000 щасливчиків щодня зможуть отримати таку сумку на вході до торгівельного центру. Окрім цього, в четвер (29 вересня) та неділю (2 жовтня) відвідувачі магазину зможуть взяти учать у розіграші купонів на 400 грн, знайшовши їх у повітряних кулях (о 12:00, 13:00 і 16:00). Магазин JYSK у структурі ТРЦ Gulliver знаходився ще з 2014 року, але його робота була тимчасово призупинена у зв'язку з проведенням робіт із реконструкції нульового поверху ТРЦ. Ірина Круппа, генеральний директор ТРЦ Gulliver: «Ми раді, що на повністю оновленому нульовому поверсі у нас з’явився такий сильний «якір», як магазин данської мережі JYSK. Один із головних аспектів Gulliver – це зручність та комфорт у здійсненні покупок. А товарна матриця JYSK ідеально підходить під концепцію нашого ТРЦ». Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Для компанії JYSK відкриття нового магазину в одному із найсучасніших ТРЦ у самому центрі столиці – важливий етап у побудові потужної мережі. ТРЦ Gulliver – надзвичайно популярне місце у киян та гостей столиці, тому новий магазин відкриває нам нові можливості бути ближчими до наших покупців та забезпечити їм максимально комфортний шопінг». Сьогодні у Києві працює 10 магазинів JYSK, що покривають всі напрямки міста – як центр, так і спальні райони. У планах компанії – відкриття до кінця цього року третього магазину у Львові та першого – у Полтаві.
Bowling Club Gulliver is already open Bowling Club Gulliver is already open A shop-in-shop of Eldorado.ua has opened in Gulliver shopping mall A shop-in-shop of Eldorado.ua has opened in Gulliver shopping mall From today the Oscar cinema resumes its work at Gulliver mall From today the Oscar cinema resumes its work at Gulliver mall More