ІНКЛЮЗИВНІСТЬ ТА БОДІПОЗИТИВ - новини від ТРЦ Гулівер

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ ТА БОДІПОЗИТИВ

YAMAMAY ПРЕДСТАВЛЯЄ EVERYBODY – НОВУ КАМПАНІЮ ОСЕНІ 2019

Мілан, серпень 2019 року. В рамках нової осінньої кампанії YamamaY продовжує розпочатий в минулому році шлях, прагнучи трансформувати поняття стереотипної «краси» в щось інтимне, особисте і сучасне.

YamamaY пропонує переосмислити канони краси, даруючи свободу ексклюзивній моді, призначеній всім жінкам, незалежно від їх віку, кольору шкіри і розміру одягу. Таким чином, краса стає «впевненою» і «комфортною». Тепер краса – це не про оцінку зовнішності, а про самовідчуття. YamamaY вирішив донести ці vibes інклюзивності й бодіпозитиву через танець, високоефективну форму мистецтва, в якій ключова роль відведена тілу.

Чотири успішних танцівниці різного віку, етнічної приналежності і статури, на чолі з Джорджиною Родригес, яка була обличчям весняно-літньої кампанії, будуть танцювати разом в білизні з нової колекції YamamaY Basic і осінньої колекції 2019 року. Цей танець натхненний 90-ми роками: хореографія переосмислена в сучасному і дуже сексуальному ключі:

• Джулія Паузеллі: народилася в 1991 році у Флоренції, її кар'єра почалася з телевізійної програми Amici. У 2014 році вона стала зіркою паризького кабаре Crazy Horse. Танці роблять її тіло приголомшливим, а посмішкою дівчини можна осяяти будь-яку кімнату. Любов до танцю передалася їй від бабусі, яка в молодості працювала в театрі Comunale у Флоренції і часто брала її на шоу.

• Грета Цуккарелло: з Тревізо, вона живе класичним танцем. Грета за короткий час стала головною танцівницею Peridance Contemporary Dance Company у Нью-Йорку. В неї зачаровуючий погляд, довгі ноги і унікальна енергія.

• Беккі Намгаудс: англійка, танцівниця, міжнародний хореограф й постановник рухів. Вона відома своєю експериментальною хореографією, яка виводить жіночу силу на новий рівень. Беккі зовсім не віроломна, але її філософія символізує еволюцію канонів і стереотипів, які завжди пов'язані з красою і жіночим танцем.

• Демі Рокс Менсах: вважається однією з найкрасивіших жінок Африки і часто виступає з поп-зірками. У 2019 вона стала учасницею туру Spice Girls.

Фото і відео демонструють тіла, відмінні від стереотипних – творці танцю з різними історіями, об'єднані сильним і унікальним сполученням: відмінності – це красиво. Ми повинні цінувати те, якими народилися, проживаючи здорове життя, не намагаючись виглядати, як хтось інший, поважаючи себе і людей навколо. І перш за все – любити себе, замість того, щоб відчувати себе погано, якщо ми не вписуємося в певний естетичний стандарт.

«Для YamamaY це не тільки рекламна кампанія, це проект, який є частиною шляху, який дає всім право голосу. Колекції YamamaY призначені для кожної людини, для кожного тіла – для всіх, без будь-яких відмінностей: різноманітність прекрасна, і кожен з нас цінний саме тим, що природа створила його таким. Щоб донести це повідомлення ще точніше й сильніше, ми обрали дуже різних дівчат – вони говорять на різних мовах, танцюють різні танці, люблять різну моду.
Ми попросили Джорджину очолити танцювальний колектив, тому що вважаємо її ідеальною особою для меседжу про бодіпозитив, який ми хочемо передати: краса Джорджини – в її природності, її відмінностях, в її впевненій красі», — Джанлуїджі Чімміно, генеральний директор Pianoforte Holding.

«Я вирішила взяти участь в проекті, тому що знала: ця зйомка — можливість стати представником теми, яку я вважаю безмежно важливою — прийняття тіла й подальша оцінка кожного з нас поза будь-якої моделі та стереотипу. Ми передали всі свої переживання через танець, який ще сильніше загострив на цьому увагу. Разом танці і мода здатні на багато що!», — Джорджина Родригес.


Креативний директор відео — Ілона Макілвейн
Хореограф — Саймон Доннелла
Фотограф — Альфонсо Онхуро

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше