Gulliver переможець фестивалю «Вибір року 2018» - новини від ТРЦ Гулівер

Gulliver переможець фестивалю «Вибір року 2018»

Gulliver за підсумками міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2018» став переможцем в номінації «Багатофункціональний комплекс».

8 грудня відбулася XVІІI церемонія нагородження лідерів ринку міжнародного фестивалю конкурсу «Вибір року». Традиційно, понад 40 торгових марок отримали престижну нагороду і звання кращих в різних категоріях: продукти харчування, техніка для будинку і офісу, медицина і гігієна, парфумерія та косметика, житлові комплекси, сервіс і послуги тощо.

Багатофункціональний комплекс Gulliver здобув перемогу в блоці «Столичний» в номінації «Багатофункціональний комплекс року», отримавши оцінку в 60 балів зі 100. МФК був названий лідером ринку членами високого журі (90%), оргкомітету (75%), а також став одним з кращих в своїй категорії на думку експертів (86%) і споживачів (30%).

Високе визнання підтверджено результатами всеукраїнського маркетингового дослідження компанією TNS Ukraine, що включає комплексну оцінку позицій товару (послуги) на ринку (переваги споживачів, експертна оцінка якості товарів і послуг, експертна оцінка рекламно-іміджевої компанії). Аудит і підтвердження результатів конкурсу забезпечує міжнародна аудиторська компанія Deloitte.

"Вибір року" - це не просто визнання кращих, це підтвердження лідерських якостей. Перемога в конкурсі - це результат наполегливої ​​командної роботи. Отримати медаль означає відзначити всіх, хто долучився до створення та розвитку товару або послуги, - коментує національний менеджер конкурсу Анна Руденко.
За словами Лілії Рєзвой, що управляє МФК Gulliver, перемога в цій номінації - це не тільки підтвердження лідерства компанії на ринку, а й свідчення лояльності та довіри споживачів. «Наша перевага - багатофункціональність - гідно оцінюють як експерти, так і споживачі. Адже наявність великої кількості інфраструктури робить Gulliver не просто бізнес-центром з торгово-розважальної складової, а простором для життя і ефективного проведення часу, де все продумано до дрібниць».

 


Довідка:

Багатофункціональний комплекс (МФК) Gulliver - єдиний об'єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва, який має настільки вдале місце розташування. Він розташований одночасно в історичному і діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, в безпосередній близькості від ключових станцій метро і зупинок громадського транспорту. Комплекс складається з бізнес-центр класу «А» у вигляді двох веж, і 10-поверхового торгово-розважального центру. МФК Gulliver є одним з найвищих будівель в столиці. Висота 33-поверхової вежі «А» бізнес-центру становить 141 метр. Загальна площа комплексу - 157 400 кв.м.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше