Gulliver переможець фестивалю «Вибір року 2018» - новини від ТРЦ Гулівер

Gulliver переможець фестивалю «Вибір року 2018»

Gulliver за підсумками міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2018» став переможцем в номінації «Багатофункціональний комплекс».

8 грудня відбулася XVІІI церемонія нагородження лідерів ринку міжнародного фестивалю конкурсу «Вибір року». Традиційно, понад 40 торгових марок отримали престижну нагороду і звання кращих в різних категоріях: продукти харчування, техніка для будинку і офісу, медицина і гігієна, парфумерія та косметика, житлові комплекси, сервіс і послуги тощо.

Багатофункціональний комплекс Gulliver здобув перемогу в блоці «Столичний» в номінації «Багатофункціональний комплекс року», отримавши оцінку в 60 балів зі 100. МФК був названий лідером ринку членами високого журі (90%), оргкомітету (75%), а також став одним з кращих в своїй категорії на думку експертів (86%) і споживачів (30%).

Високе визнання підтверджено результатами всеукраїнського маркетингового дослідження компанією TNS Ukraine, що включає комплексну оцінку позицій товару (послуги) на ринку (переваги споживачів, експертна оцінка якості товарів і послуг, експертна оцінка рекламно-іміджевої компанії). Аудит і підтвердження результатів конкурсу забезпечує міжнародна аудиторська компанія Deloitte.

"Вибір року" - це не просто визнання кращих, це підтвердження лідерських якостей. Перемога в конкурсі - це результат наполегливої ​​командної роботи. Отримати медаль означає відзначити всіх, хто долучився до створення та розвитку товару або послуги, - коментує національний менеджер конкурсу Анна Руденко.
За словами Лілії Рєзвой, що управляє МФК Gulliver, перемога в цій номінації - це не тільки підтвердження лідерства компанії на ринку, а й свідчення лояльності та довіри споживачів. «Наша перевага - багатофункціональність - гідно оцінюють як експерти, так і споживачі. Адже наявність великої кількості інфраструктури робить Gulliver не просто бізнес-центром з торгово-розважальної складової, а простором для життя і ефективного проведення часу, де все продумано до дрібниць».

 


Довідка:

Багатофункціональний комплекс (МФК) Gulliver - єдиний об'єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва, який має настільки вдале місце розташування. Він розташований одночасно в історичному і діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, в безпосередній близькості від ключових станцій метро і зупинок громадського транспорту. Комплекс складається з бізнес-центр класу «А» у вигляді двох веж, і 10-поверхового торгово-розважального центру. МФК Gulliver є одним з найвищих будівель в столиці. Висота 33-поверхової вежі «А» бізнес-центру становить 141 метр. Загальна площа комплексу - 157 400 кв.м.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Більше