Встигни відвідати неймовірний геодім на космічному ярмарку Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Встигни відвідати неймовірний геодім на космічному ярмарку Gulliver

Тут на тебе чекає віртуальний Північний полюс. Споруда висотою 7,5 метрів, всередині якої транслюватимуться лазерні та проектні шоу 360°. У кожного буде можливість побачити рідке небесне явище - Північне сяйво, адже вхід вільний. Для тих, хто ніколи не був на Полярному Колі, Gulliver та VISA створили маленьку Лапландію  у Києві. Щоб відчути атмосферу справжньої зимової казки та по-новому закохатись в Різдво.

На ярмарку не обійдеться і без глінтвейну, пуншу, пончиків чуррос, бургерів, грузинських закусок та багато інших смаколиків на будь-який смак в тематичних будиночках. А ще тисячі космічних ліхтарів та гірлянд, розваг для дітей та їх батьків.

Чекаємо на тебе!

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше