Встигни відвідати неймовірний геодім на космічному ярмарку Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Встигни відвідати неймовірний геодім на космічному ярмарку Gulliver

Тут на тебе чекає віртуальний Північний полюс. Споруда висотою 7,5 метрів, всередині якої транслюватимуться лазерні та проектні шоу 360°. У кожного буде можливість побачити рідке небесне явище - Північне сяйво, адже вхід вільний. Для тих, хто ніколи не був на Полярному Колі, Gulliver та VISA створили маленьку Лапландію  у Києві. Щоб відчути атмосферу справжньої зимової казки та по-новому закохатись в Різдво.

На ярмарку не обійдеться і без глінтвейну, пуншу, пончиків чуррос, бургерів, грузинських закусок та багато інших смаколиків на будь-який смак в тематичних будиночках. А ще тисячі космічних ліхтарів та гірлянд, розваг для дітей та їх батьків.

Чекаємо на тебе!

У ТРЦ Gulliver відкрився новий магазин Secret Look на 2 поверсі. У ТРЦ Gulliver відкрився новий магазин Secret Look на 2 поверсі. Хочеш дізнатися що на тебе чекає у наступному році Хочеш дізнатися що на тебе чекає у наступному році Відвідати Лапландію та побачити північне сяйво у центрі Києва? Відвідати Лапландію та побачити північне сяйво у центрі Києва? Більше