Унікальний фасад БФК Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Унікальний фасад БФК Gulliver

Фасад Gulliver – це унікальна конструкція, розмір якої становить 17 000 кв. м. Вона є найбільшим реалізованим проэктом в Європі. Перебуваючи в самому центрі столиці, Gulliver за допомогою підсвічування створює настрій для киян і гостей столиці.

Мета фасаду – бути головною афішею міста. Таким чином ми інформували людей про важливі події в місті та країні, наприклад: тиждень моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, проведення Євробачення, футбольних матчів та різних чемпіонатів. На протязі 5 років ми підтримуємо такі важливі події, як: День допомоги недоношеним діткам, тваринам і UAnimals, фондом Синдрому Дауна, БФ Tabletochki. Також інформуємо про місяць боротьби з раком жіночих грудей, підсвічуэмо фасад для різних ініціатив ООН, транслюємо головну премію країни Teacher prize, разом відзначаємо День незалежності України і День вишиванки. Наше завдання – формувати знання киян про різні події.

Ми завжди відкриті для всіх людей без дискримінації за будь-якою ознакою – статі, раси, кольору шкіри, віросповідання, незалежно від сексуальної орієнтації й гендерної ідентичності.

Під час пандемії ми єдині хто інформаційно підтримав МОЗ і щодня публікував статистику і правила поведінки в громадських місцях. Разом з UNICEF був реалізований великий і дуже важливий проєкт про героїв, які під час пандемії підтримували життєдіяльність нашої з вами країни.

Фасад Gulliver є рекламним майданчиком. На ньому були розміщені рекламні повідомлення таких брендів як: Mercedes, Procter & Gamble, Київстар, посольства різних країн, події футбольних і хокейних клубів, представленість різних кандидатів на місцеві вибори України 2020 і багато інших інформаційних проявів.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше