Дар’я Петрожицька стала амбасадором ювелірного бренду SRIBNA KRAINA - новини від ТРЦ Гулівер

Дар’я Петрожицька стала амбасадором ювелірного бренду SRIBNA KRAINA

Зустрічай чудову новину від SRIBNA KRAINA! Амбасадором бренду стала яскрава, стильна, весела та креативна акторка Дар’я Петрожицька. З екранів та у житті вона випромінює чарівність і позитивну енергію. А її багатогранність і активність дивують та надихають.

Прем’єра рекламної кампанії стартує 1 лютого. Колаборація запропонує ідеї креативних луків для всіх шанувальників, які готові поєднувати трендові й базові акценти та дивувати стильними образами.

SRIBNA KRAINA – міксуй, дивуй!

Відповідь ТОВ «ТРИ О» на неефективні дії державних банків щодо ТОК Gulliver та пов’язаних із ними судових процесів. Відповідь ТОВ «ТРИ О» на неефективні дії державних банків щодо ТОК Gulliver та пов’язаних із ними судових процесів. Офіційна позиція ТОВ «Три О» щодо заяви АТ «Ощадбанк» про стан систем життєзабезпечення БФК «Gulliver» Офіційна позиція ТОВ «Три О» щодо заяви АТ «Ощадбанк» про стан систем життєзабезпечення БФК «Gulliver» Офіційна заява ТОВ «Три О» щодо блокування представниками АТ Ощадбанк доступу орендарів до приміщень БФК Gulliver Офіційна заява ТОВ «Три О» щодо блокування представниками АТ Ощадбанк доступу орендарів до приміщень БФК Gulliver Більше