У центрі столиці відкрилась перша ексклюзивна аптека преміумкласу  - новини від ТРЦ Гулівер

У центрі столиці відкрилась перша ексклюзивна аптека преміумкласу

У ТРЦ Gulliver мережа аптек «Біла ромашка» відкрила першу аптеку преміумкласу. Відкриття відбулось на 0-ому поверсі.

В аптеці представлені лікарські засоби, а також широкий асортимент лікувальної косметики різних європейських брендів, вітаміни та мінерали, дитячі товари (косметика, харчування, догляд), медична техніка та товари для повсякденного догляду. На майже 170 квадратних метрах було втілено новий дизайн, з преміум матеріалів, дерева і декору та встановлено нове обладнання для української фармацевтики, яке допоможе швидше обслуговувати клієнтів. Також для гарного настрою гостей, було створено фото зону та спеціальну ароматизацію запаху свіжості, де основні ноти зелений чай.

«Ми створили аптеку, яка змінить стереотип на класичне уявлення аптеки. Обладнання, освітлення, декорації – ідеально підібрано все створює затишок в приміщенні. Ми відмовилися від халатів для фармацевтів, натомість їх одяг -  стильні білі футболки поло та темні штани. В аптеці ми виділили  місце  «Hey beauty», де консультант по косметиці наддасть консультацію та в майбутньому (після карантину) проведе експрес – діагностику шкіри обличчя та волосся»,коментує маркетинг директор «ФОЗЗІ-ФАРМ» Ірина Кравченко.

«Знаючи портрет гостя ТРЦ Gulliver і його потік ми встановили спеціальне обладнання, одне з яких є робот Fablox – він допоможе максимально швидко знайти необхідний препарат нашому фармацевту і збільшити швидкість обслуговування гостя. Дане обладнання було привезено з Європи»,коментує Ірина Кравченко.

До школи знов До школи знов Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver Більше