Відкриття зірки MONATIK на Площі зірок - події | ТРЦ Гулівер

Відкриття зірки MONATIK на Площі зірок

Gulliver запрошує 24 травня 2019 року о 13.00 на Площу зірок на відкриття зірки мультіартісту, автору найбільш танцювальних хітів, саунд-продюсеру, тренеру-переможцю проекту "Голос. Діти", тренеру проекту "Голос країни 9", багаторазовому переможцю у номінаціях "Кращий виконавець", "Хіт року", "Кращий кліп" і інших на престижних музичних преміях України, країн СНД і Балтії - MONATIK.

Закладення зірки відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл..Спортивна, 1А

На відкритті будуть присутні:

MONATIK – мультиартист

Ніно Басилая  - учасниця Голос.Діти 4

Наталя Краснянська – учасниця Голос країни 9

Вікторія Олійник - учасниця Голос країни 9

Марина Круть - учасниця Голос країни 9

Анна Волобуєва - учасниця Голос країни 9

Дарья Теличенко - учасниця Голос країни 9

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 22 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Дар’я Білодід, Оля Полякова та інші.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл..Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

Акредитація преси за телефоном : +380676905302 або +30954251317

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше