Запалюємо зірку DZIDZIO вже 10 вересня на Площі Зірок - події | ТРЦ Гулівер

Запалюємо зірку DZIDZIO вже 10 вересня на Площі Зірок

Осінь - час відкривати нові зірки! І вже 10 вересня о 13:00 ми готові запалити зірку видатного українського співака, фронтмена та засновника гурту «DZIDZIO», автора пісень, актора, кінорежисера, продюсера - Михайла Хоми

На рахунку DZIDZIO три повноцінних альбоми, близько 30 кліпів, понад 20 синглів, серед яких запальні хіти «Я і Сара», «Вихідний», «Павук» та інші. Офіційний канал DZIDZIO на YouTube набрав 100 000 підписників та отримав почесну нагороду «Silver Play Button» («Срібна кнопка») від всесвітнього відеосервісу YouTube (2015 рік), а музичні відео DZIDZIO постійно потрапляють у тренди YouTube і по сьогодні.

Крім того, компанією DZIDZIOFILM на чолі з DZIDZIO створено 11 короткометражних та 3 повнометражних фільми. З 2019 року DZIDZIO (Михайло Хома) Амбасадор Збірної України з футболу та має честь виконувати Гімн України перед матчами Збірної. Заслужений артист України.

Ми з нетерпінням чекаємо цієї події та запрошуємо усіх бажаючих відвідати відкриття зірки талановитої та прекрасної людини на Площі Зірок.

До зустрічі у Gulliver!

 

 

 

Бронювати місце
Майстер-клас із виробів із пластиліну Майстер-клас із виробів із пластиліну Майстер-клас з декупажу дерев’яних фігурок до свята Великодня Майстер-клас з декупажу дерев’яних фігурок до свята Великодня Майстер-класи з малювання на воді та декорування дерев’яних фігурок Майстер-класи з малювання на воді та декорування дерев’яних фігурок Більше