Майстер-клас: створення медових свічок з вощини - події | ТРЦ Гулівер

Майстер-клас: створення медових свічок з вощини

В просторі мультимедійного шоу "Україна всесвіту", на 4 поверсі, пройдуть безкоштовні майстер-класи (за умов попередньої реєстрації).

Майстер-класи підйдуть, як для дітей, так і для дорослих.

Створення медових свічок з вощини

МК відбудуться:

28.01 (субота)

14:00 – 1 група 
14:40 – 2 група
15:20 – 3 група 

В житті українців, як повсякденному та і обрядовому, свічка набула не лише практичного а й глибокого обережного та символічного значення, сприймаючись як символ небесного вогню. Саме свіча як атрибут ритуалів тісно пов’язана з трьома найважливішими моментами в житті будь-якої людини…

Майстер-клас з виготовлення свічок з вощини – це дуже захоплюючий процесс! Свічки ручної роботи на майстер-класі виготовляються з натурального воску, який стає піддатливим від тепла ваших рук і формується в красиву і елегантну свічку. Майстер не тільки покаже як створити та прикрасити її, але й розкаже цікаві історії пов’язані з процесом створення.
Медові свічки своїми руками – це своєрідна медитація. Запах меду піднімає настрій і заспокоює нерви. Користь свічок з вощини очевидна, оскільки всі матеріали екологічно чисті. 

 

Благодійний стендап Благодійний стендап День менструальної гігієни День менструальної гігієни Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Більше