«Площа зірок» у Києві з’явилися довгоочікувані зірки української музики

«Площа зірок» у Києві з’явилися довгоочікувані зірки української музики

Зірки музики цього дня з’явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої музичний представників Gulliver, каналу Music BOX, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, управління туризму та промоцій КМДА. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок. Цього дня на «Площу зірок» завітали Світлана Бабійчук – дружина Кузьми Скрябіна, та засновник фонду імені Кузьми Скрябіна, Гурт Друга Ріка, Гурт «Скрябін», Володимир Бебешко - український звукорежисер та музичний продюсер, Руслана Лижичко – українська співачка, автор-виконавець та продюсер, Яніна Соколова – актриса театру та кіно, телеведуча, Женя Галич – фронтмен O.Torvald.

На відкритті Валерій Харчишин, фронтмен «Друга ріка» відзначив: «Для нашого гурту честь мати іменну зірку на «Площі зірок» в Києві, адже це — саме те місто, де «Друга Ріка» зіграла свої перші великі концерти. Тут було створено наші хіти та знято безліч кліпів. Мабуть, все найголовніше у житті для кожного з нас трапилось у Києві. Мені буде приємно, якщо хоть з перехожих, чи гостей міста, які ще може і не знайомі з творчістю «Друга Ріка», відкриють для себе нашу музику через цю зірку».

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту незупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

Цього дня на «Площі зірок» було закладено 30 та 31 зірку.

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським, Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, зіркою пам'яті Богданом Ступкою і Марією Примаченко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар’єю Білодід, Олегом Блохіним, Оленою Підгрушна, зіркою пам'яті Валерієм Лобановським, Риммою Зюбіною, Ахтемом Сейтаблаєвим, MONATIK. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер 21.10.19 Відкриття зірок Ірмі Вітовській та Ларисі Кадочниковій. Відкриття зірок Ірмі Вітовській та Ларисі Кадочниковій. 09.10.19 Не можемо провести ані дня без гучних анонсів :)  Не можемо провести ані дня без гучних анонсів :)  26.09.19 Більше