«Площа зірок» у Києві з’явилися довгоочікувані зірки української музики - події | ТРЦ Гулівер

«Площа зірок» у Києві з’явилися довгоочікувані зірки української музики

1 серпня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися дві особливі зірки на честь українського гурту «Друга ріка» та зірки пам’яті композитору, поету, співаку, письменнику, телеведучому, продюсеру, актору та вокалісту групи «Скрябін» - Кузьмі Скрябіну.

Зірки музики цього дня з’явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої музичний представників Gulliver, каналу Music BOX, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, управління туризму та промоцій КМДА. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок. Цього дня на «Площу зірок» завітали Світлана Бабійчук – дружина Кузьми Скрябіна, та засновник фонду імені Кузьми Скрябіна, Гурт Друга Ріка, Гурт «Скрябін», Володимир Бебешко - український звукорежисер та музичний продюсер, Руслана Лижичко – українська співачка, автор-виконавець та продюсер, Яніна Соколова – актриса театру та кіно, телеведуча, Женя Галич – фронтмен O.Torvald.

На відкритті Валерій Харчишин, фронтмен «Друга ріка» відзначив: «Для нашого гурту честь мати іменну зірку на «Площі зірок» в Києві, адже це — саме те місто, де «Друга Ріка» зіграла свої перші великі концерти. Тут було створено наші хіти та знято безліч кліпів. Мабуть, все найголовніше у житті для кожного з нас трапилось у Києві. Мені буде приємно, якщо хоть з перехожих, чи гостей міста, які ще може і не знайомі з творчістю «Друга Ріка», відкриють для себе нашу музику через цю зірку».

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту незупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

Цього дня на «Площі зірок» було закладено 30 та 31 зірку.

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським, Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, зіркою пам'яті Богданом Ступкою і Марією Примаченко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар’єю Білодід, Олегом Блохіним, Оленою Підгрушна, зіркою пам'яті Валерієм Лобановським, Риммою Зюбіною, Ахтемом Сейтаблаєвим, MONATIK. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись! 3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись! Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! Більше