«Площа зірок» у Києві з’явилися довгоочікувані зірки української музики - події | ТРЦ Гулівер

«Площа зірок» у Києві з’явилися довгоочікувані зірки української музики

1 серпня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися дві особливі зірки на честь українського гурту «Друга ріка» та зірки пам’яті композитору, поету, співаку, письменнику, телеведучому, продюсеру, актору та вокалісту групи «Скрябін» - Кузьмі Скрябіну.

Зірки музики цього дня з’явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої музичний представників Gulliver, каналу Music BOX, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, управління туризму та промоцій КМДА. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок. Цього дня на «Площу зірок» завітали Світлана Бабійчук – дружина Кузьми Скрябіна, та засновник фонду імені Кузьми Скрябіна, Гурт Друга Ріка, Гурт «Скрябін», Володимир Бебешко - український звукорежисер та музичний продюсер, Руслана Лижичко – українська співачка, автор-виконавець та продюсер, Яніна Соколова – актриса театру та кіно, телеведуча, Женя Галич – фронтмен O.Torvald.

На відкритті Валерій Харчишин, фронтмен «Друга ріка» відзначив: «Для нашого гурту честь мати іменну зірку на «Площі зірок» в Києві, адже це — саме те місто, де «Друга Ріка» зіграла свої перші великі концерти. Тут було створено наші хіти та знято безліч кліпів. Мабуть, все найголовніше у житті для кожного з нас трапилось у Києві. Мені буде приємно, якщо хоть з перехожих, чи гостей міста, які ще може і не знайомі з творчістю «Друга Ріка», відкриють для себе нашу музику через цю зірку».

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту незупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

Цього дня на «Площі зірок» було закладено 30 та 31 зірку.

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським, Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, зіркою пам'яті Богданом Ступкою і Марією Примаченко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар’єю Білодід, Олегом Блохіним, Оленою Підгрушна, зіркою пам'яті Валерієм Лобановським, Риммою Зюбіною, Ахтемом Сейтаблаєвим, MONATIK. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Відкриття зірки гурту THE HARDKISS на Площі Зірок! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Більше