Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи - події | ТРЦ Гулівер

Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи

Лекція: «Фонограф – маленький помічник великої справи».

Запрошуємо на лекцію 25 вересня о 14:00 на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Лектор – Микола Захаркін (старший науковий співробітник Музею Лесі Українки)

Вхід безкоштовний, але необхідно забронювати місце. Кількість місць обмежена!  

Для того, щоб забронювати місце:

1) Оберіть подію в календарі 

2) Введіть ваші дані та натисніть "Забронювати"

Також ви можете бронювати місця на інші лекції, як з української мови, так і про видатних діячів України. Всі бронювання відбуваються в календарі подій. Обирайте дату та бронюйте місце.

Про що лекція:

Чи знаєте ви, що таке фонограф? Хто його вигадав? Як його сприйняли у Європі? І в якій великій українській справі він став помічником? На всі ці питання ви можете почути відповіді на лекції.
Ми розповімо вам, про звукозапис – як диво тодішньої наукової думки. Про Томаса Едісона – «батька» фонографа, що мав шалений успіх з ним на Паризькій виставці у 1889 році. І як цей прилад сприйняли у Російській імперії. Коли з’явилися ляльки, що могли говорити, і чи можна було поласувати звукозаписом. Яким було життя кобзарів у цей час. І як фонограф обезсмертив їх мистецтво. 

 

Бронювати місце
Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше