Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків - події | ТРЦ Гулівер

Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків

Запрошуємо на відкриття виставки 09.03 о 18.00, центральний атріум ТРЦ GULLIVER!

Мистецтво долає час та простір, дарує натхнення та спонукає пізнавати світ. Художні твори відображають «обличчя» епох через костюми своїх героїв. Мода циклічно повторюється, і чимало сучасних трендів мають витоки у минулому.
Відшукати ці паралелі запрошує унікальний проєкт, який презентує ТРЦ GULLIVER спільно з Музеєм Ханенків. Десять вибраних творів мистецтва познайомлять із тонкощами світової історичної моди. Їхні інтерактивні репродукції розміщені у центральному атріумі ТРЦ GULLIVER та оснащені аудіо-гідом. Тож вони «розкажуть»:
Чому на портретах «старих майстрів» панни та кавалери вбрані у чорне?
Як за аксесуарами відрізнити японську гейшу від аристократки?
Чи була зручною знаменита сукня іспанської інфанти?
Яке ноу-хау придумали венеціанці для оздоблення мережива?
Навіщо був потрібний комір «млинове жорно»?
Дізнайтесь про це й набагато більше, скориставшись маскою на вашому смартфоні.
Ви почуєте коментар до кожного зображення, а п’ять із них «оживлені» і запрошують зробити ваше селфі в образі персонажа. 
       
Ми пропонуємо вам дивовижний досвід.

Наш проєкт відкриє вам новий погляд на мистецькі твори, а також трансформує буденний шопінг у справжній інтелектуальний квест.
Будьте в АРТІ!

Справжнє зіркове свято у Gulliver! Справжнє зіркове свято у Gulliver! Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Більше