Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків - події | ТРЦ Гулівер

Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків

Запрошуємо на відкриття виставки 09.03 о 18.00, центральний атріум ТРЦ GULLIVER!

Мистецтво долає час та простір, дарує натхнення та спонукає пізнавати світ. Художні твори відображають «обличчя» епох через костюми своїх героїв. Мода циклічно повторюється, і чимало сучасних трендів мають витоки у минулому.
Відшукати ці паралелі запрошує унікальний проєкт, який презентує ТРЦ GULLIVER спільно з Музеєм Ханенків. Десять вибраних творів мистецтва познайомлять із тонкощами світової історичної моди. Їхні інтерактивні репродукції розміщені у центральному атріумі ТРЦ GULLIVER та оснащені аудіо-гідом. Тож вони «розкажуть»:
Чому на портретах «старих майстрів» панни та кавалери вбрані у чорне?
Як за аксесуарами відрізнити японську гейшу від аристократки?
Чи була зручною знаменита сукня іспанської інфанти?
Яке ноу-хау придумали венеціанці для оздоблення мережива?
Навіщо був потрібний комір «млинове жорно»?
Дізнайтесь про це й набагато більше, скориставшись маскою на вашому смартфоні.
Ви почуєте коментар до кожного зображення, а п’ять із них «оживлені» і запрошують зробити ваше селфі в образі персонажа. 
       
Ми пропонуємо вам дивовижний досвід.

Наш проєкт відкриє вам новий погляд на мистецькі твори, а також трансформує буденний шопінг у справжній інтелектуальний квест.
Будьте в АРТІ!

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше