Дитячий вікенд у Gulliver

Дитячий вікенд у Gulliver

Немає часу нудьгувати!

Щоп'ятниці та щосуботи з 15 по 31 березня на 4 поверсі ТРЦ Гулівер будуть проходити дитячі активності від брендів Polly Pocket і Mecard.

Діти зможуть взяти участь в пригодницькому квесті від Polly Pocket або просто пограти з мікролялечками в розважальній зоні. Найактивніші учасники отримають фірмові подарунки!

Також в ігровій зоні Mecard пройдуть турнірні бої мекардімалів. Діти змагатимуться у захоплюючій грі, яка не залишить їх байдужими, а справедливий суддя нагородить чемпіонів крутими призами.

Вирушайте усією сім’єю у неймовірну пригоду разом з улюбленими іграшками Polly Pocket і Mecard!

Чекаємо вас з 10:00 до 18:00 на 4 поверсі ТРЦ Gulliver!

 

Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. 05.11.19 Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). 25.10.19 Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер 21.10.19 Більше