День свідомого батьківства у ТРЦ Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

День свідомого батьківства у ТРЦ Gulliver

Готуємо молодих батьків до одного з найвідповідальніших етапів у житті – народження дитини. 

У суботу, 25 березня, у ТРЦ Gulliver на 4 поверсі пройде «День свідомого батьківства», організований спільно з медичним центром «Лелека». Вхід на захід безоплатний на умови попередньої реєстрації.

В рамках події відбудуться тематичні лекції від провідних спеціалістів клініки, майстер-класи, презентації дитячого одягу та подарунки від партнерів проєкту – Біла Ромашка, Hatley, Sanetta, Reima, Choupette, Буква, Original Marines. 

На 13:00 запланована лекція на тему «Про пологи від А до Я. Як народжувати легко?» від лікаря акушера-гінеколога Лариси Захураєвої. Спікерка розповість про періоди пологів, правильне дихання та, звичайно, роль партнера.

О 14:30 в рамках лекції «Невідкладна медична допомога дітям. Аптечка дитини» молоді батьки отримають алгоритм дій при підвищеній температурі у дитини, втраті свідомості, порушенні дихання. Крім того, лікар-педіатр Наталія Гордєєва зробить огляд стандартної аптечки дитини, а також дасть рекомендації щодо її комплектації.

Інформаційними партнерами проєкту стали CosmoLady, Womo, Clutch.

Чекаємо всіх! 

 

KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше