У ТРЦ Gulliver відкривається фотовиставка «Жінки в ритейлі» - події | ТРЦ Гулівер

У ТРЦ Gulliver відкривається фотовиставка «Жінки в ритейлі»

15 жінок, бізнес яких змінює країну на краще.

Експозиція складається з 15 яскравих портретів жінок-засновниць бізнесу і жінок, які своєю діяльністю впливають на розвиток рітейлу в Україні. Доповнює загальну картину полотно з описом проекту та інформацією про Retail & Development Business Summit, спікерами якого в цьому році являються учасниці фотопроекту.

Головними героїнями зйомки стали:

 • Ксенія Павлова (співвласник O bag в Україні);
 • Оксана Середюк (співвласник ресторанного холдингу MAFIA, CASTA, BAO, NĂM, Georgia, Brilliant Bar, Якіторія)
 • Тетяна Семенченко (співвласник української мережі студій одягу VOVK);
 • Поліна Кошарна (засновник і співвласник MasterZOO);
 • Анна Луковкіна (автор і засновник проекту Всі. Свої);
 • Наталія Логвин (PR-директор Kasta.ua (modnaKasta));
 • Тетяна Бурда (засновник і співвласник Invogue Fashion Group (IFG));
 • Наталія Нетовкіна (засновник Ювелірного Дому ZARINA)
 • Ольга Тадао (представник однієї з сімей-співзасновників АГРОМАТ);
 • Анна Коваленко (співзасновник і співвласник першого українського мас-маркету жіночого одягу MustHave);
 • Анастасія Дзюба (співзасновник і співвласник першого українського мас-маркету жіночого одягу MustHave);
 • Ірина Букур (автор, засновник і власник Irene Bukur);
 • Олена Семенова (співзасновник і керівник українського бренду одягу Week)
 • Наталія Мовчун (співзасновник РМ "GIULIA", ТОВ "Текстиль Рітейл»);
 • Інеса Бачуріна (співзасновник Rechi.ua).

Представниці прекрасної статі сьогодні успішно розвивають власні проекти, складаючи гідну конкуренцію чоловікам. «10 років тому навіть на конференціях пов'язаних з рітейлом чоловіки були в більшості, - каже одна з учасниць фотовиставки Поліна Кошарна, засновник і співвласник MasterZOO. – Сьогодні вже нікого не дивує жінка-директор будівельної компанії або будь-якого іншого великого підприємства ».

Стилістика всіх фото побудована таким чином, щоб глядач зміг зловити настрій робочого процесу жінки в звичному для неї середовищі. Кожне фото супроводжує цитата і короткий опис напрямку роботи героїні. Учасниці фотопроекту не тільки успішно ведуть свій бізнес, а й уміло поєднують свою діяльність з сім'єю. Підтвердження тому Оксана Середюк, співвласник ресторанного холдингу MAFIA, CASTA, BAO, NĂM, Georgia, Brilliant Bar, Якіторія, яка впевнена, що сучасній жінці під силу буквально все: «Всі складності і перешкоди тільки у нас в голові. Жінка може чудово поєднувати в собі роль бізнес-вумен, бізнес-партнера, мами, доньки, дружини. Головне – пам'ятати про свою мету і правильно розподіляти ресурси і час. Мені пощастило поєднувати в собі всі ці ролі. М'яка за формою, але жорстка за змістом – точно про мене. Вважаю, що для жінок сьогодні немає нічого неможливого ».

Про те, що всі перешкоди тільки в голові каже і Поліна Кошарна: «Я точно вірю, що головне – бажання. У будь-якій справі, на будь-якій позиції. Для створення успішного бізнесу важливим фактором є швидкість ухвалення рішень. Так, потрібно вважати і аналізувати, але якщо інтуїція підказує, а цифри не суперечать – зволікати не можна. Також важливо вміти визнавати помилки і швидко їх виправляти ».

Своїми секретами успішного бізнесу поділилася і Оксана Середюк: «Перше – дуже важливо розуміти чого саме ти хочеш. Конкретизувати і описати мету до деталей. У тебе має бути чітке уявлення того, що ти хочеш робити через рік, ким ти хочеш бути через 5 років і де повинна бути твоя компанія через 10. Найголовніше – твій бізнес повинен приносити користь суспільству, робити життя людей щасливішим і зручнішим. Друге – вибрати правильного партнера, зібрати команду однодумців. У команді ви повинні збагачувати і доповнювати один одного на протязі всього проекту. І третє – позначити шлях по якому ви будете йти, передбачити ризики і нікуди з нього не звертати».

Про вибір партнера не тільки для бізнесу, але і для життя не з чуток знає Тетяна Семенченко, співвласник української мережі студій одягу VOVK. Знайомство з майбутнім чоловіком, який зараз є співвласником компанії, стало переломним моментом в історії бренду. Це саме він підтримав жінку в бажанні відкрити першу студію. Головне правило для Тетяни і її чоловіка – не зупинятися на досягнутому. Завжди є до чого прагнути, куди рухатися і як розвиватися! Попереду нові відкриття і вихід на міжнародний ринок. Нехай кожен дізнається, що «made in Ukraine» - це якісно, красиво, доступно.

Організатором фотовиставки виступила Асоціація рітейлерів України, яка в рамках даного проекту представила спікерів Сесії Retail & Development Business Summit «Жінки в ритейлі. Історії успіху. Натхнення. Мотивація ». Захід відбудеться 6 грудня в КВЦ Парковий.

Відвідати фотовиставку можна безкоштовно з 22 листопада по 6 грудня на 2 поверсі торгово-розважального центру Gulliver. Безкоштовно.

Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Більше