У ТРЦ Gulliver відкривається фотовиставка «Жінки в ритейлі» - події | ТРЦ Гулівер

У ТРЦ Gulliver відкривається фотовиставка «Жінки в ритейлі»

22 листопада на 2 поверсі ТРЦ Gulliver відкривається фотовиставка «Жінки в ритейлі». Мета проекту – на прикладі реальних історій показати роль жінок у розвитку бізнесу і рітейлу в Україні, а також надихнути українок шукати шляхи для реалізації наймасштабніших ідей.

15 жінок, бізнес яких змінює країну на краще.

Експозиція складається з 15 яскравих портретів жінок-засновниць бізнесу і жінок, які своєю діяльністю впливають на розвиток рітейлу в Україні. Доповнює загальну картину полотно з описом проекту та інформацією про Retail & Development Business Summit, спікерами якого в цьому році являються учасниці фотопроекту.

Головними героїнями зйомки стали:

 • Ксенія Павлова (співвласник O bag в Україні);
 • Оксана Середюк (співвласник ресторанного холдингу MAFIA, CASTA, BAO, NĂM, Georgia, Brilliant Bar, Якіторія)
 • Тетяна Семенченко (співвласник української мережі студій одягу VOVK);
 • Поліна Кошарна (засновник і співвласник MasterZOO);
 • Анна Луковкіна (автор і засновник проекту Всі. Свої);
 • Наталія Логвин (PR-директор Kasta.ua (modnaKasta));
 • Тетяна Бурда (засновник і співвласник Invogue Fashion Group (IFG));
 • Наталія Нетовкіна (засновник Ювелірного Дому ZARINA)
 • Ольга Тадао (представник однієї з сімей-співзасновників АГРОМАТ);
 • Анна Коваленко (співзасновник і співвласник першого українського мас-маркету жіночого одягу MustHave);
 • Анастасія Дзюба (співзасновник і співвласник першого українського мас-маркету жіночого одягу MustHave);
 • Ірина Букур (автор, засновник і власник Irene Bukur);
 • Олена Семенова (співзасновник і керівник українського бренду одягу Week)
 • Наталія Мовчун (співзасновник РМ "GIULIA", ТОВ "Текстиль Рітейл»);
 • Інеса Бачуріна (співзасновник Rechi.ua).

Представниці прекрасної статі сьогодні успішно розвивають власні проекти, складаючи гідну конкуренцію чоловікам. «10 років тому навіть на конференціях пов'язаних з рітейлом чоловіки були в більшості, - каже одна з учасниць фотовиставки Поліна Кошарна, засновник і співвласник MasterZOO. – Сьогодні вже нікого не дивує жінка-директор будівельної компанії або будь-якого іншого великого підприємства ».

Стилістика всіх фото побудована таким чином, щоб глядач зміг зловити настрій робочого процесу жінки в звичному для неї середовищі. Кожне фото супроводжує цитата і короткий опис напрямку роботи героїні. Учасниці фотопроекту не тільки успішно ведуть свій бізнес, а й уміло поєднують свою діяльність з сім'єю. Підтвердження тому Оксана Середюк, співвласник ресторанного холдингу MAFIA, CASTA, BAO, NĂM, Georgia, Brilliant Bar, Якіторія, яка впевнена, що сучасній жінці під силу буквально все: «Всі складності і перешкоди тільки у нас в голові. Жінка може чудово поєднувати в собі роль бізнес-вумен, бізнес-партнера, мами, доньки, дружини. Головне – пам'ятати про свою мету і правильно розподіляти ресурси і час. Мені пощастило поєднувати в собі всі ці ролі. М'яка за формою, але жорстка за змістом – точно про мене. Вважаю, що для жінок сьогодні немає нічого неможливого ».

Про те, що всі перешкоди тільки в голові каже і Поліна Кошарна: «Я точно вірю, що головне – бажання. У будь-якій справі, на будь-якій позиції. Для створення успішного бізнесу важливим фактором є швидкість ухвалення рішень. Так, потрібно вважати і аналізувати, але якщо інтуїція підказує, а цифри не суперечать – зволікати не можна. Також важливо вміти визнавати помилки і швидко їх виправляти ».

Своїми секретами успішного бізнесу поділилася і Оксана Середюк: «Перше – дуже важливо розуміти чого саме ти хочеш. Конкретизувати і описати мету до деталей. У тебе має бути чітке уявлення того, що ти хочеш робити через рік, ким ти хочеш бути через 5 років і де повинна бути твоя компанія через 10. Найголовніше – твій бізнес повинен приносити користь суспільству, робити життя людей щасливішим і зручнішим. Друге – вибрати правильного партнера, зібрати команду однодумців. У команді ви повинні збагачувати і доповнювати один одного на протязі всього проекту. І третє – позначити шлях по якому ви будете йти, передбачити ризики і нікуди з нього не звертати».

Про вибір партнера не тільки для бізнесу, але і для життя не з чуток знає Тетяна Семенченко, співвласник української мережі студій одягу VOVK. Знайомство з майбутнім чоловіком, який зараз є співвласником компанії, стало переломним моментом в історії бренду. Це саме він підтримав жінку в бажанні відкрити першу студію. Головне правило для Тетяни і її чоловіка – не зупинятися на досягнутому. Завжди є до чого прагнути, куди рухатися і як розвиватися! Попереду нові відкриття і вихід на міжнародний ринок. Нехай кожен дізнається, що «made in Ukraine» - це якісно, красиво, доступно.

Організатором фотовиставки виступила Асоціація рітейлерів України, яка в рамках даного проекту представила спікерів Сесії Retail & Development Business Summit «Жінки в ритейлі. Історії успіху. Натхнення. Мотивація ». Захід відбудеться 6 грудня в КВЦ Парковий.

Відвідати фотовиставку можна безкоштовно з 22 листопада по 6 грудня на 2 поверсі торгово-розважального центру Gulliver. Безкоштовно.

Справжнє зіркове свято у Gulliver! Справжнє зіркове свято у Gulliver! Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Продовжуємо поповнювати нашу Площу Зірок новими визначними іменами Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Фінал Євро 2020 на найбільших екранах Gulliver! Більше