В Fabs з 07.11.16 по 13.11.16 - аксесуари Anna Virgili зi знижкою -20%! - новини від ТРЦ Гулівер

В Fabs з 07.11.16 по 13.11.16 - аксесуари Anna Virgili зi знижкою -20%!

Італійському бренду Anna Virgili не більше 30 років, але це не заважає йому бути одним з найпопулярніших серед модниць всього світу.
Італійському бренду Anna Virgili не більше 30 років, але це не заважає йому бути одним з найпопулярніших серед модниць всього світу. А все тому, що аксесуари бренду - це дивовижна гармонія класичної форми та трендового наповнення. Лаконічні, на перший погляд, сумки Anna Virgili завжди мають щось особливе - деталь, яка надає аксесуару індивідуальність та характер. Будь то шкіряний рюкзак з ефектними кистями на застібці або вмiстовна сумка-тоут з контрастними ручками - кожна річ гідна уваги тих, хто цінує ексклюзивні аксесуари made in Italy. До речі, згаданий рюкзак та сумка (і, зрозуміло, ще багато цікавих моделей) представлені в Fabs - зі знижкою 20% тільки на цьому тижні! Магазин знаходиться на 2 поверсі.
Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD Більше