В Fabs з 07.11.16 по 13.11.16 - аксесуари Anna Virgili зi знижкою -20%! - новини від ТРЦ Гулівер

В Fabs з 07.11.16 по 13.11.16 - аксесуари Anna Virgili зi знижкою -20%!

Італійському бренду Anna Virgili не більше 30 років, але це не заважає йому бути одним з найпопулярніших серед модниць всього світу.
Італійському бренду Anna Virgili не більше 30 років, але це не заважає йому бути одним з найпопулярніших серед модниць всього світу. А все тому, що аксесуари бренду - це дивовижна гармонія класичної форми та трендового наповнення. Лаконічні, на перший погляд, сумки Anna Virgili завжди мають щось особливе - деталь, яка надає аксесуару індивідуальність та характер. Будь то шкіряний рюкзак з ефектними кистями на застібці або вмiстовна сумка-тоут з контрастними ручками - кожна річ гідна уваги тих, хто цінує ексклюзивні аксесуари made in Italy. До речі, згаданий рюкзак та сумка (і, зрозуміло, ще багато цікавих моделей) представлені в Fabs - зі знижкою 20% тільки на цьому тижні! Магазин знаходиться на 2 поверсі.
Міксуй літо зі SRIBNA KRAINA Міксуй літо зі SRIBNA KRAINA Збільшена знижка по дисконту від "Золотий Вік" Збільшена знижка по дисконту від "Золотий Вік" Новинка від Yves Rocher! Новинка від Yves Rocher! Більше