Омріяні прикраси для сильних духом від Ювелірного Дому ZARINA - новини від ТРЦ Гулівер

Омріяні прикраси для сильних духом від Ювелірного Дому ZARINA

Зараз – час, коли надважливо приділяти собі увагу. Час, коли потрібно пам'ятати про свої бажання. Час, коли надважливо цінувати себе та сяяти. Сяяти, попри все.

До 28 липня купуй в корнері Ювелірного Дому ZARINA вибраний асортимент прикрас з дорогоцінним камінням в золоті зі знижками до 79%! Широкий асортимент ювелірних виробів зі знижкою – ми подбали аби ти змогла підібрати собі саме ті, омріяні прикраси.

Будь сильною духом – цінуй своє сяйво!

 

 

*Акція діє з 8 липня по 28 липня 2022 року включно в корнері Ювелірного Дому ZARINA для всіх клієнтів, які хочуть здійснити покупку виробів з вибраного асортименту прикрас зі знижкою 79% в зазначений термін. Знижка до 79% розрахована з урахуванням встановленої максимальної знижки на обрані прикраси та максимальної знижки по карті постійного клієнта, або до Дня народження.

Бонуси за програмою cashback накопичуються та ними можна розрахуватись за товар, що знаходиться в акційному сегменті.

На товари з акційного сегменту не розповсюджуються знижки за іншими дисконтними програмами (подарункові сертифікати, заставні сертифікати, промокоди, флаєри по колабораціях, 1+1=3, ПриватБанк «Оплата частинами», розстрочка платежу та ін).

Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. SALE Back to Megapolis -45% SALE Back to Megapolis -45% Більше