У ТРЦ Gulliver пройде День свідомого батьківства  - события | ТРЦ Гулливер

У ТРЦ Gulliver пройде День свідомого батьківства

У суботу, 25 листопада, о 13:00 у торгово-розважальному центрі Gulliver пройде «День свідомого батьківства», організований спільно з медичним центром «Лелека».
В межах заходу відбудеться розіграш вау-можливості, а саме – безкоштовних пологів від медичного центру «Лелека» на честь Дня народження клініки. Взяти участь у розіграші зможуть учасники, які зареєструвалися на подію. Вартість участі 200 грн. 

Запрошуємо майбутніх та молодих батьків на тематичні лекції від фахівців «Лелеки», майстер-клас по догляду за новонародженим. 
У програмі:

13:00 «Про пологи від А до Я. Як народжувати легко?» від лікаря акушера-гінеколога Лариси Захурдаєвої. Спікерка розповість про періоди пологів, правильне дихання, роль партнера та що потрібно зробити, щоб пологи пройшли максимально легко.

14:30 «Експрес-курс для майбутніх батьків». Спікер лікар-педіатр Наталія Гордєєва розповість про те:
- як доглядати за дитиною вдома та які її потреби;
- розвіє основні міфи про грудне вигодовування та докорми;
- як налагодити грудне вигодовування;
- які гаджети потрібні, а на які не варто витрачати коштів;
- які найпоширеніші помилки і навчитесь їх не робити.

Кому буде цікавий цей захід?
Вагітним жінкам, родинам, які очікують на появу малюка. 

Вхід лише за попередньою реєстрацією та оплатою на сайті.

Щоб придбати квиток переходьте за посиланням: https://leleka.com.ua/ua/media-center/news/den-svidomoho-batkivstva-u-gulliver/   

Чекаємо на всіх

Київ, пл. Спортивна, 1-А, ТРЦ Gulliver, 8 поверх

Бронювати місце
Зірковий концерт "Даруємо любов" Зірковий концерт "Даруємо любов" Тепле Різдво разом з ТРЦ Gulliver Тепле Різдво разом з ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Больше