Кохай вихідні у Буковелі вигравай!  - news from SEC Gulliver

Кохай вихідні у Буковелі вигравай!

Люби кожного дня з ТРЦ Gulliver!

Робіть покупки на 1000 грн та щотижня беріть участь в розіграші неймовірних призів від ТРЦ Gulliver и головного призу поїзки на 2х в Буковель!

Початок  любовних пригод - 15 січня.

Правила участі в Акції:

1. Купуйте в ТРЦ Gulliver з 15 січня по 11 лютого 2018 р

2. Реєструйте чеки в день покупки, загальною сумою від 1000 грн *. Пам'ятайте, что Кожна 1000 гривень - це додатковий  шанс виграти один з понад 100 прізів!

3. Беріть участь в розіграшах що понеділка з 15 січня до 11 лютого 2018 року. Шукайте себе серед переможців на сайті та в соціальних мережах.

4. Вигравай щотижня круті призи від ТРЦ Gulliver!

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, окрім чеків магазину «Сільпо» и «Аптеки Доброго дня»

Обмеження відносно участі:  

Не мають права брати участь співробітники: ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон и їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Відправляйтеся на поклик любові - купуйте та розважайтеся з ТРЦ Gulliver!

Офіційні правила акції: Завантажити.docx

Bowling Club Gulliver is already open Bowling Club Gulliver is already open A shop-in-shop of Eldorado.ua has opened in Gulliver shopping mall A shop-in-shop of Eldorado.ua has opened in Gulliver shopping mall From today the Oscar cinema resumes its work at Gulliver mall From today the Oscar cinema resumes its work at Gulliver mall More