Навігація: Розваги > Дитячий центр «ГУЛІВЕРіЯ»

Дитячий центр «ГУЛІВЕРіЯ»

Контакти: (044) 364 84 63
(067) 400 70 83
Поверх 6

Майстер-класи в серпні 2017р.

Не знаєте, куди піти з дитиною?
Звичайно, до дитячого розважального центру «ГУЛІВЕРіЯ»!

Тут на вас чекають:
1. Величезний дитячий майданчик «Лабіринт» із пневматичними пушками та батутами.
2. Найнеймовірніші атракціони для дітей, серед яких сучасні відеосимулятори, що дають змогу відчути себе супергероєм або неймовірним гонщиком, перевірити свою спритність та увагу.
3. Ігрові апарати типу redemption, назбиравши бонуси на яких, можна обрати іграшку у крамниці-призотеці, що є на території центру!

Спільний відпочинок з дітьми подарує вам хвилини й навіть години справжнього задоволення! Досить бути дорослим! Пориньте у дитинство! А після змагань і перемог можна відпочити у кафе, що розташоване поруч із ігротекою, та поновити сили, скуштувавши страви зі спеціально розробленого дитячого меню.

Розважальний центр «ГУЛІВЕРіЯ» – це найкраще місце, щоб відсвяткувати дитячий день народження! Іменинників розважатимуть професійні аніматори в одному з 50 улюблених образів, а велика кількість додаткових активностей і майстер-класів зробить свято особливим.

Програма дитячого свята може включати:
– розваги у дитячому ігровому центрі,
– боулінг,
– святкове дитяче меню,
– майстер-класи,
– веселі ігри та конкурси з аніматорами,
– гра на ігровому майданчику «Лабіринт».

Кожна дитина – унікальна, тому будь-яке дитяче свято ми плануємо та організовуємо, враховуючи побажання та захоплення маленького іменинника.

Для гри на атракціонах у дитячому розважальному центрі «ГУЛІВЕРіЯ» необхідно придбати на касі ігротеки фірмову картку, ціна якої 13 грн.

Вартість гри на атракціонах: від 6 до 16 грн.
Гра у лабіринті протягом 45 хвилин: 55 грн.

Наше головне завдання – це не лише створення чудового настрою для усієї сім’ї, але й забезпечення абсолютної безпеки вам і ваших дітям. Саме тому ми встановлюємо тільки високотехнологічні та безпечні атракціони від перевірених постачальників, що працюють із відомими в усьому світі парками розваг. Ми також регулярно проводимо перевірку устаткування та інструктаж персоналу, а наші пильні охоронці оберігають спокій відвідувачів.

ГУЛІВЕРіЯ – це сучасний розважальний центр атракціонів для дорослих і дітей у самому серці столиці! Ми працюємо для вас щодня без перерв і вихідних у будь-яку пору року.

Телефони:
+38 (044) 364 84 63
+38 (067) 400 70 83

Режим роботи: з 10:00 до 22:00 без перерви та вихідних.

 

Мапа

 <span class=''><span class='awwmimbl'><img src='http://gullivercenter.com/wp-content/uploads/2016/10/c5ee014fc9585f0ee219e1832fe488aa.png' width='163' height='65'></span></span><div><hr><span>
                  Майстер-класи в серпні 2017р. 

Не знаєте, куди піти з дитиною?
Звичайно, до дитячого</span></div>

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль