About us

Багатофункціональний комплекс (МФК) Gulliver – єдиний об’єкт на ринку торгово-офісної нерухомості Києва, який має настільки вдале місце розташування. Він розташований одночасно в історичному і діловому центрі столиці, на перетині основних транспортних артерій, в безпосередній близькості від ключових станцій метро і зупинок громадського транспорту.

Комплекс складається з бізнес-центр класу «А» у вигляді двох веж, і 10-поверхового торгово-розважального центру.

МФК Gulliver є одним з найвищих будівель в столиці. Висота 33-поверхової вежі «А» бізнес-центру становить 141 метр. Загальна площа комплексу – 157 400 кв.м.
Масштаб, комфорт, люксовий дизайн, функціональність і набір унікальних послуг робить МФК Gulliver ідеальним вибором для кращих компаній столиці.

Бізнес-центр Gulliver повністю відповідає всім міжнародним критеріям, призначеним для офісних центрів класу «А», а це і: якісна транспортна розв’язка, гарне і зручне місце розташування, розвинена інфраструктура, зручний і безпечний паркінг, високий рівень енергоефективності та якісний сервіс. Інноваційні технічні рішення і злагоджена робота всіх систем життєзабезпечення комплексу забезпечуються інтелектуальною автоматизованою системою контролю і управління будівлею, тобто управління всіма інженерними системами здійснюється з одного пульта. У бізнес-центрі найсучасніші системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Пожежну безпеку забезпечує спринклерна система пожежогасіння від фірм Mercor (Польща) і Siron (Нідерланди). А безперебійне енергопостачання гарантоване власною підстанцією і декількома аварійними дизель-генераторами.

Торгово-розважальний центр Gulliver – це понад 150 магазинів різних профілів: модного, класичного та молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей і вдома, подарунків і аксесуарів та різного виду послуг. Це і бренди іспанської групи Inditex, LPP, а також бутік Maestrami, Eterna, Arena, All Stars, Roy Robson, Naturel, Silenza, Inglot і багато інших марок. Серед українських представників варто відзначити UA Made store, Miller і інші.
На нульовому поверсі ТРЦ Gulliver розміщений супермаркет «Сільпо» в оновленому форматі, магазин побутової електроніки і техніки «Ельдорадо».
Наявність великої кількості інфраструктури робить Gulliver не просто бізнес-центром з торгово-розважальної складової, а простором для життя і ефективного проведення часу, де все продумано до дрібниць. Місткий паркінг, салони-краси, сучасний Gulliver боулінг, 6-зальний кінотеатр «Оскар» і фітнес-центр SkyFitness з унікальним панорамним видом і 25-ти метровим басейном, Візовий Сервіс центр 12 країн Шенгенської угоди. Більше 15 закладів з різноманітною кухнею: від традиційної української до вишуканою італійською та японською.
Все це дозволяє значно економити час, вирішуючи велику частину завдань, не виходячи за територію комплексу.

RULES AND CONDITIONS OF STAY IN THE MFC

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль