ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Магазини

0-9
 • 2XU
  -

  2XU (Two Times You) – це спортивний одяг для любителів і спортсменів, які віддають перевагу інноваційним матеріалам і технологіям, уважно ставляться до свого здоров'я і підвищують ефективність всюди, де це можливо.

  Подробнее
A
 • Anabel Arto
  3 Смотреть на схеме

  Anabel Arto - білизна, яка дарує свято!

  У нас ви знайдете:

  -корсетну білизну

  -домашній одяг та одяг для сну

  -жіночий та чоловічий трикотаж

  -чулочно-шкарпеткові вироби

  -купальніки і пляжні аксесуари

  Подробнее
 • ANDRE TAN
  2 Смотреть на схеме

  Andre Tan — магазин стильного та вишуканого жіночого одягу та аксесуарів від відомого українського дизайнера Андре Тана. Головний принцип одягу бренду ANDRE TAN – стильний та комфортний дизайнерський одяг за доступною ціною. Працівники магазину є професійними стилістами та знаходять індивідуальний підхід до найвибагливіших жінок. Також дизайнер приділив особливу увагу пишним та розкішним жінкам і пропонує в своєму магазині лінію одягу a.TaN PLUS.

  Andre Tan – одяг, який приносить удачу!

  Подробнее
 • ANDRE TAN KIDS
  4 Смотреть на схеме

  ANDRE TAN KIDS - магазин стильного одягу для дітей, від 3-х до 10 років, від відомого українського дизайнера Андре Тан. Магазин пропонує широкий вибір одягу високої якості. В одязі від TM ANDRE TAN KIDS, Ваша дитина буде відчувати себе комфортно незалежно від того, чим вона займається. Батьків магазин порадує доступними цінами.

  Подробнее
 • Arber
  3 Смотреть на схеме

  Arber — відомий бренд чоловічого одягу, що успішно поєднує традиції кравецького мистецтва з тенденціями світової ділової моди.

  Подробнее
 • Arena
  3 Смотреть на схеме

  Arena Swim Run Live - це мережа магазинів спортивного та повсякденного одягу, взуття та аксесуарів. В магазині Arena ви знайдете усі необхідні товари для спорту та активного відпочинку. Концепція Swim Run Live відображає основні сфери діяльності компанії: плавання, біг та активний відпочинок. Серед брендів - Saucony, Arena, Sperry, Falke, CMP, `47 Brand, Alpina.

  Подробнее
B