Stone Planet

Магазин Stone Planet пропонує широкий вибір ювелірних прикрас зі срібла та золота зі вставками з дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів. У своїх виробах ми використовуємо тільки натуральне каміння високої якості. В нас ви знайдете рубін, сапфір, смарагд, турмалін, аквамарин, морганіт, геліодор, місячний камінь, різні види опалів та гранатів, а також багато інших каменів.

З моменту заснування у 2006 році, Stone Planet є постійним учасником міжнародних ювелірних виставок. Сьогодні, ТМ Stone Planet — це оригінальні та цікаві прикраси, виповнені у лаконічному дизайні, з наголосом на красу каменю, а також авторські, єдині у своєму роді вироби з камінням преміального класу.

Наші прикраси підкреслять вашу індивідуальність!

Shop Chronicles 4 поверх Chronicles - ювелірний бренд виробів з натурального українського бурштину. Shop Brilliant 1 поверх Brilliant - ювелірні вироби, великий вибір дизайну, де кожен знайде для себе щось особливе. Shop Stone Planet 2 поверх Магазин Stone Planet пропонує широкий вибір ювелірних прикрас зі срібла та золота зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів. У своїх виробах ми використовуємо тільки натуральні камені високої якості. У нас ви знайдете рубін, сапфір, смарагд, турмалін, аквамарин, морганит, геліодор, місячний камінь, різні види опалів і гранатів, а так само багато інших камені.З моменту заснування в 2006 році, Stone Planet є постійними учасником міжнародних ювелірних виставок. Сьогодні, ТМ Stone Planet - це оригінальні та цікаві прикраси, виконані в лаконічному дизайні, з акцентом на красу каменю, а так само авторські, єдині в своєму роді вироби з каменями преміального класу.Наші прикраси підкреслять вашу індивідуальність! Shop 925 Срібні прикраси 2 поверх 925 - магазин ювелірних виробів зі срібла, білого і червоного золота. Кожен зможе знайти прикраса для себе або вибрати відмінний подарунок.
Більше