Reebok

Reebok - провідний бренд спортивного взуття, одягу, спорядження та аксесуарів. Принцип створення нових брендових колекцій полягає в бажанні людини кинути виклик самому собі, досягти нових висот, поставити нові результати й досягти їх, у що б то не стало. Тому кожна одиниця бренду Reebok, в першу чергу, створюється під сяйвом високої якості, щоб людині з активною життєвою позицією було простіше і зручніше йти до своєї мети. Reebok пропагує індивідуальність і впевненість в собі, створюючи спортивний тренд у вигляді ексклюзивних ліній у власному фірмовому стилі.

Shop Lotto 3 поверх

Компанія Lotto - це всесвітньо відомий італійський виробник спортивного взуття, одягу, аксесуарів і інвентарю, який почав свій шлях у 1973 році.

Shop PUMA 3 поверх

PUMA розробляє інноваційні продукти для кращих результатів, для найшвидших спортсменів в історії.

Shop Adidas 3 поверх

Adidas - всесвітньо відомий бренд чоловічого, жіночого та дитячого спортивного одягу. В магазині Adidas в ТРЦ Gulliver представлені нові колекції від бренду # 1. Ви знайдете величезний вибір кросівок, спортивних костюмів, футболок, шортів та інших виробів високої якості та преміального рівня. Також в асортименті представлені аксесуари та спортивний інвентар: сумки, рюкзаки, футбольні м'ячі та багато іншого. Весь одяг націлений на підкреслення стилю й говорить про респектабельності. В Adidas комфортно займатися спортом, досягаючи нових висот, а також зручно просто носити в повсякденності.

Більше