NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup / НІКС Профешнл мейкап / - бренд професійного макіяжу, доступного кожній дівчині, що розкриває в ній безмежну силу креативності. NYX Professional Makeup відомий завдяки своєму широкому асортименту, який включає в себе більш ніж 2 000 різних засобів - аксесуарів і продуктів для професійного макіяжу. Колекції декоративної косметики NYX Professional Makeup оновлюються кілька разів на рік, тому відвідувачі магазину завжди будуть в тренді останніх make up новинок.

Бренд заснований в 1999 році в Лос-Анжелесі і названий на честь давньогрецької богині Нікс, що символізує красу і креативність. NYX Professional Makeup співпрацює з відомими візажистами в усьому світі та бере участь у виставках професійної косметики.

Shop Kilian 1 поверх Це унікальний розкішний простір, наповнений витонченими продуктами люксового парфумерного будинку. Shop Asian Beauty 1 поверх Asian Beauty – перший в Україні мультибрендовий магазин високотехнологічної корейської косметики.  Shop Inglot 1 поверх Inglot - навчальний центр по мистецтву макіяжу. Компанія проводить семінари, тренінги та заходи для нових і постійних клієнтів, в ході яких провідний український мейк-ап майстер Слава Чайка розповідає про основи макіяжу, вчить користуватися засобами, рекомендує і підбирає найкращі варіанти в залежності від типу шкіри, форми особи, наряду тощо. Д. Центр Inglot постійно формує для клієнтів спеціальні пропозиції та бонуси, залишаючись незмінним лідером курсів візажу, навчаючи жінок підкреслювати свої переваги за допомогою якісної професійної косметики. Shop Yves Rocher 2 поверх Yves Rocher - магазин рослинної косметики. Yves Rocher – монобрендовий магазин високоякісної французької косметики для чоловіків і жінок.
Більше