Luca Maison

Luca Maison – англійський бренд взуття та аксесуарів. Бренд пропонує своїм відвідувачам сезонні колекції жіночого та чоловічого взуття, сумок, гаманців, а також взуттєву косметику. Бренд Luca Maison є виробником своєї продукції. Виробництво модельного ряду зосереджено в Італії та Туреччині.
Будь-яка колекція бренда починається з ідеї - саме в ній полягає ключ до успіху. Особливостями ідей колекцій Luca Maison є їх унікальність, соціальна актуальність, варіативність і зв'язок з цінностями бренда.
Наш підхід до виробництва взуття визначається любов'ю до своєї роботи і любов'ю до покупця.

Єдність командної роботи та якісна передача на виробництві основних ідей колекцій і стилю бренда у поєднінні з опрацюванням найдрібніших деталей моделей є одним з найважливіших складових успіху всіх зусиль креативної команди Luca Maison.

Shop Lotto 3 поверх Компанія Lotto - це всесвітньо відомий італійський виробник спортивного взуття, одягу, аксесуарів і інвентарю, який почав свій шлях у 1973 році. Shop CROCS 3 поверх Магазин Crocs пропонує взуття в сегменті casual для чоловіків, жінок і дітей від всесвітньо відомого американського бренду.Місія CROCS -дарувати радість комфорту, яскравість і інновації зі світу взуття, створюючи різні стилі для усіх чотирьох сезонів! Shop ACBC 3 поверх Турбота про навколишнє середовище - тема № 1 в fashion-індустрії. І творці бренду ACBC приділили їй особливе місце в своїй базовій концепції.  Shop Luca Maison 2 поверх Luca Maison – англійський бренд взуття та аксесуарів. Бренд пропонує своїм відвідувачам сезонні колекції жіночого та чоловічого взуття, сумок, гаманців, а також взуттєву косметику. Бренд Luca Maison є виробником своєї продукції. Виробництво модельного ряду зосереджено в Італії та Туреччині.
Більше