LEROSH

LEROSH - виробник композицій зі стабілізованих квітів та ексклюзивних подарунків ручної роботи.

Це живі квіти, стабілізовані гліцерином за унікальною технологією з 1981 року.

Троянди не в'януть 3 - 5 років! А термін життя стабілізованих рослин до 8-15 років. Це вигідніше звичайних квітів у 10 разів!

Не вимагають поливу і особливого догляду. Екологічні і не алергенні. У живу на вигляд і тактильні відчуття - так само як свіжі.

Викликають захоплення абсолютно у всіх! Надають стильний акцент в інтер'єрі.

Ми виробники № 1 в Україні, маємо сертифікати якості!

Впевнено даємо гарантію обміну 12 місяців! Тільки найсвіжіші квіти з нашої плантації в Еквадорі, а колби з міцного скла і підставки дерева бук - власного виробництва. Бутони акуратні, рівні. Стебла пишні, натуральні, в листочках відчувається волога. Понад 100 видів постійно в наявності.

Доповнити подарунок можна нашою ексклюзивною подарунковою коробкою з ВАУ-ефектом, а також гравіюванням, гірляндою і живою 3-Д листівкою.

Даруйте живі квіти, які не в'януть!

Shop anyBag 3 поверх anyBag – це мережа магазинів модних сумок та аксесуарів. Наша компанія заснована у 2006 році і за цей час наш асортимент постійно розширюється. Shop O bag Ukraine 2 поверх O bag Ukraine — офіційне представництво італійського бренду O bag в Україні. Shop LILIT ART STORE 2 поверх LILIT ART STORE — магазин подарункiв з авторськими принтами Лiлiт СаркiсянПро художницю та бренд LILIT SARKISIANLILIT ART STORE - бренд, що випускає одяг, подарунки та декор з авторськими принтами художницi Ліліт Саркісян. Був створений у Києві в 2016 році. Його засновниця – одна з перших фешн-ілюстраторів в Україні Ліліт Саркісян, уже давно завоювала величезну популярність завдяки своїм роботам. Ліліт вела власний блог, створювала принти для дизайнерів, рекламні кампанії, дизайн запрошень на покази, брендбуки, дизайн упаковки, інтер’єрний дизайн. А потім нарешті заснувала свій власний бренд – усі речі з лейблом IIIIT SARKISIAN прикрашені принтами ілюстраторки. IIIIT SARKISIAN – це арт-бренд , в асортименті якого представлені базові речі для всієї родини (футболки, світшоти, сукні), а також аксесуари з принтами Ліліт. Акварельні та графiчнi ілюстрації, якими декоровані усі продукти марки, Ліліт Саркісян малює в оригіналі власноруч.Бренд активно співпрацює з іншими українськими майстрами і створює в колаборації з ними унікальні принтовані вироби ручної роботи: наприклад, значки, ковдри, килими.IIIIT SARKISIAN знають не тільки в Україні: її бренд представлений уже в семи країнах світу. Речі з неповторними авторськими ілюстраціями Ліліт Саркісян – це як красива велика картина, котру завжди можна взяти з собою. Їх може бути багато – під настрій. І на одязі, і на улюблених аксесуарах. Shop Giardini 3 поверх Мережа магазинів Giardini - це 2000 моделей взуття та сумок щорічно, які створюють більш 70 фабрик Італії, Іспанії, Португалії, Бразилії і Туреччини.Магазини працюють в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Кривому Розі, Кропивницького, Миколаєві, Херсоні та Черкасах.  
Більше