CHLOYA JEWELRY

Проект Chloya Jewelry бере свій початок у 2020 р. і існує лише другий рік, але вже встиг завоювати довіру та любов багатьох дівчат.

За короткий час Chloya Jewelry вдалося в одному місці зібрати чудові прикраси з усіх куточків планети, з різних сплавів і матеріалів.

Ми любимо свою справу і вкладаємо в неї душу! А про те, що ми на правильному шляху, підказує неухильно зростаюча кількість клієнток різного віку та професій.

Щоб тобі було зручніше підібрати «той самий» аксесуар, ми розподілили прикраси за трьома  напрямками, також додали бокси для піклування про зберігання твоїх прикрас.

Кожна колекція включає товари різні за класом матеріалу, при цьому всі вироби без винятку поєднує бездоганну якість опрацювання деталей.

Shop TOUS 1 поверх

TOUS — відомий іспанський ювелірний бренд, заснований в 1920 році. Відмінною рисою бренду є інноваційний дизайн в поєднанні з традиціями та найвищою якістю прикрас.

Shop BRAND ROOM 3 поверх

Концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. 

Shop Bershka (тимчасово зачинено) 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop STRADIVARIUS (тимчасово зачинено) 2 поверх

STRADIVARIUS - іспанський бренд молодіжного одягу

Більше