The Varenik

The Varenik - перше кафе, яке надає можливість покуштувати справжнє національне українське блюдо - вареники. Тут пропонуються вареники на будь-який смак - солодкі, солоні, десертні, зі всілякими начинками. Головна перевага кафе - виняткова свіжість. Прямо на очах клієнта ліпиться його замовлення, що виключає використання заморожених напівфабрикатів. Кожен вареник - це давні українські традиції, секретний рецепт м'якого і ніжного тіста і трішки любові, яка закладається кухарем. Приємним бонусом для зголоднілих стануть не тільки чудовий смак страви, але і демократичні ціни на меню.

Shop Печена Картопля 5 поверх

Печена Картопля

Ресторан здорової та смачної їжі

Ключовою особливістю і головним фактором успіху мережі ресторанів Печена Картопля є унікальна концептуальна страва – печена картопля з салатами-наповнювачами. Від самого початку для приготування унікальної страви відбирається тільки велика картопля вагою не менш 380-400 грамів. Картопля запікається у фользі, розрізається і готується основа майбутнього страви - апетитне ніжне пюре з збитого сиру і масла.

Потім кожен відвідувач самостійно вибирає наповнювачі з усього розмаїття салатів, які пропонуються, в тому числі, з куркою, сиром, сьомгою, грибами або будь-яким улюбленим смаком з усієї палітри наповнювачів з меню ресторанів Печена Картопля.

Shop Кофе Falcon 0 поверх 0 поверх

Falcon Coffee – найкраща кава в Gulliver

Shop СушиЯ 6 поверх

СушиЯ - мережа ресторанів японської кухні

Shop Кофе Falcon (1 поверх) 1 поверх

Falcon Coffee – найкраща кава в Gulliver

Більше