Запрошуємо вас 12 березня о 13.00 на відкриття зірок! - новини від ТРЦ Гулівер

Запрошуємо вас 12 березня о 13.00 на відкриття зірок!

Шановні колеги

Запрошуємо вас 12 березня о 13.00 на відкриття зірок: засновниці української школи художньої гімнастики – Альбіні Дерюгіній, спортсменці, олімпійській чемпіонці з вільної боротьби – Іріні Мерлені та найбільш титулованій українській гімнастці – Олександрі Тимошенко.

Закладення зірок відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл.Спортивна, 1А

На відкритті зірок будуть присутні:

Альбіна Дерюгіна – засновниця української школи художньої гімнастики. Герой України (за визначні особисті заслуги у розвитку спорту), заслужений тренер України.

Іріні Мерлені –   заслужений майстер спорту України  з  вільної боротьби ,  олімпійська чемпіонка  (Афіни,  2004 ), бронзова призерка Олімпіади (Пекін,  2008 )

Олександра Тимошенко – найбільш титулована українська гімнастка. Перша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики в незалежній Україні.

Відкриття зірок відбувається за ініціативи  БФК Gulliver , за підтримки Міністерства молоді та спорту України та партнерстві з РМА Спільна Перемога, компанії Ювелір–Експо, Алли Сокіл та Першої Української Сувенірної Компанії.

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Андрій Шевченко та інші

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл.Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном : +380676905302 або +30954251317

Та адресою: t.atadzhanova@gullivercenter.com
                    m.protopish@gullivercenter.com

Акредитація обов’язкова!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше