Запрінтувати весь світ! - новини від ТРЦ Гулівер

Запрінтувати весь світ!

Ліліт Саркісян - засновниця бренду llllT Sarkisian і шоурума подарунків та одягу з авторськими принтами LILIT ART STORE, комерційний ілюстратор, художник. Працює з безліччю відомих брендів, малює для них на замовлення. Заснувала тренд розпису стін в Україні.

Головна мета Ліліт - запрінтувати весь світ.

Сама ж Ліліт, про себе говорить: "Я - художник та ілюстратор, якому вдалося вивести арт на комерційний рівень. Я малюю для великих брендів і відкрила власний магазин з авторськими принтами, аналогів якому немає. Хочу, щоб кожен міг придбати оригінальні дизайнерські вироби за ціною мас-маркету".

Про Ліліт пишуть багато європейських видань. Була номінована міжнародним комітетом World Bloggers Awards на премію Golden Like Award «Кращого ART блогера Європи». Брала участь на Milan Fashion Week в рамках POP UP @fashionweekonline.

Раді познайомити вас з маленькою дівчинкою - декоратором світу, яка вірить, що мистецтво в повсякденності здатне зробити нас усіх з вами трохи щасливішими!

Бренд llllT Sarkisian представлений в 7 країнах світу, в 30 точках по всій Україні.

Корнер llllT Art Store, 2 поверх, ТЦ Gulliver.
Welcome.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше