Шопінгуй! Занзібар чекає! - новини від ТРЦ Гулівер

Шопінгуй! Занзібар чекає!

Отримайте задоволення від покупок у ТРЦ Gulliver та відправляйтесь у чарівну поїздку на двох на острів Занзібар від національного туроператора TPG!

Робіть покупки на 1000 грн та щотижня беріть участь в розіграші неймовірних призів від ТРЦ Gulliver та головного подарунку — поїздки на 2-х на острів Занзібар від національного туроператора TPG!

Початок Акції 19 лютого.

Правила участі:

1. Купуйте в ТРЦ Gulliver з 19 лютого по 8 березня 2018 р

2. Реєструйте чеки в день покупки у період з 19 лютого по 8 березня (до 16:00), загальною сумою від 1000 грн *. Пам'ятайте, що кожна 1000 гривень — це додатковий  шанс виграти один з понад 100 призів!

3. Беріть участь в розіграшах щопонеділка з 26 лютого по 12 березня 2018 року. Шукайте себе серед переможців на сайті та в соціальних мережах.

4. Вигравай щотижня круті призи від ТРЦ Gulliver!

5. Розіграш головного призу, поїздки на двох до Занзібар, відбудеться 8 березня о 17:00 в головному атріумі ТРЦ Gulliver.

В поїздку включено (на двох осіб): переліт, проживання 9 ночей в 4 * або 5 * готель на харчування BB, трансфер, страхування. Приз дійсний до 31 серпня 2018 року.

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, окрім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» та закладів зони фудкорту

Обмеження відносно участі:  

Не мають права брати участь: співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон, їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Не зволікайте — Занзібар чекає!

Офіційні правила

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше