YAMAMAY ПРЕДСТАВЛЯЄ JINGLE BELLS 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

YAMAMAY ПРЕДСТАВЛЯЄ JINGLE BELLS 2019

Мілан, 2 грудня. YamamaY святкує Різдво і відкриває передноворічний сезон, наспівуючи найгарнішу різдвяну пісню - Jingle Bells. Завдяки теплій дружбі YamamaY і талановитої італійської співачки Елоді ді Патриції, композиція постала перед слухачами в абсолютно новому вигляді.

Для різдвяної кампанії YamamaY була записана оновлена версія пісні, дзвінка мелодія якої пробуджує в серці очікування чарівного і приємного передноворічного томління.

Традиційний різдвяний відтінок червоного і витончений стиль YamamaY стали справжнім натхненням для головних героїв зимової кампанії - співаків і танцюристів, які були одягнені в моделі з колекції YamamaY Christmas 2019.

Комплекти нижньої білизни YamamaY стануть особливими подарунками під ялинку, сукні та аксесуари підійдуть для затишних різдвяних обідів, посиденьок з друзями і новорічних вечірок, а джемпери і піжами з принтами в різдвяному настрої зігріють теплими обіймами в найхолодніші зимові вечори.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше