Yamamay <3 The Blonde Salad - новини від ТРЦ Гулівер

Yamamay <3 The Blonde Salad

Італійський бренд оголосив про співпрацю з Кьярою Ферраньї

У світі мінливо все, крім вміння команди Yamamay вражати та підкорювати серця трендсетерів та  іt-girls. З перших хвилин знайомства з осінньою колекцією нижньої білизни італійського бренду жінки зачарувалися розкішними моделями з ідеальною посадкою. Тільки глянувши на ефектні кадри рекламної кампанії – надихнулися гаслом #БУДЬСОБОЮ. Не встигла у дівчат пройти захопленість, викликана колекцією та рекламною кампанією, як на них чекав черговий сюрприз. Yamamay оголосив про колаборацію з порталом TheBlondeSalad.com, результатом якої стала капсульна колекція корсетів, розроблена разом із засновницею та музою проекту Кьярою Ферраньї.

 

«Творчий симбіоз The  Blonde Salad та Yamamay утворився зі спільного бажання створювати унікальні моделі, що сподобаються кожній з наших шанувальниць. Ексклюзивність колекції символізує неповторність дівчат, які оберуть для себе Yamamay <3 The Blonde Salad» - прокоментував Ріккардо Поццолі, генеральний директор The Blonde Salad.

 

В капсулі будуть представлені 6 моделей, випущені в обмеженій кількості. Окрім стильних фасонів та вишуканого дизайну, створити який довірили Кьярі Ферраньї, у новинках відображені актуальні тренди, а також коди бренду Yamamay та атмосфера порталу. Капсула Yamamay <3 The Blonde Salad втілює у собі італійський стиль та вишуканість, оспівує жіночність та зачаровує ультрамодним космополітичним духом. Колекція з’явиться у продажу наприкінці жовтня у деяких магазинах Yamamay, а частина новинок буде представлена на сайті TheBlondeSalad.com.

 

Вибір на користь бюст’є дизайнери Yamamay та Кьяра Ферраньї зробили не випадково. Моделі, що підкреслюють силует та красу бюсту, - тренд року та один з найбажаніших елементів гардеробу. Саме тому в осінній колекції Yamamay бюст’є зустрічаються у багатьох розкішних лініях, таких як Witty, Jolly, Lilly Rose, Divine, Brilliant, Modern та інших. Підібрати ультрамодні моделі та помилуватися тим, як вони прикрашають фігуру, можна вже зараз – нова колекція нижньої білизни представлена у магазинах Yamamay у Києві та Одесі.

 

***

Yamamay – італійський бренд нижньої білизни, купальників та домашнього одягу. Колекції Yamamay підкорюють жінок з усього світу завдяки вишуканим та трендовим моделям. Магазин Yamamay – невичерпне джерело задоволення та натхнення: знакова італійська якість, розкішні матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка та приємна цінова політика! 

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше