У Києві свої двері відкриває магазин нового для України бренду Claudie Pierlot - новини від ТРЦ Гулівер

У Києві свої двері відкриває магазин нового для України бренду Claudie Pierlot

Claudie Pierlot приєднується до Sandro і Maje, ставши вже третім брендом групи SMCP в Україні.

Атмосфера Парижа в самому серці Києва. Відомий французький бренд Claudie Pierlot готовий до відкриття нового магазину в ТРЦ «Гулівер» 18 лютого.

Стильна, модна, романтична, жіночна, вільна духом. Дівчина Claudie Pierlot наповнює свій непідвладний часу гардероб миттєвими модними бажаннями. Вона багато подорожує і враження роблять її стиль індивідуальним.

Claudie Pierlot створила однойменний бренд, присвячений «жінкам Парижа». Ця стильна парижанка створила ідеальний гардероб — елегантний і в той же час простий.

Сьогодні Claudie Pierlot представляє дух парижанки: молодої жінки, яка відкрита світу, вона любить подорожувати і дорожить своєю свободою. Її природна непідвладність збиває з пантелику.

У цьому сезоні Claudie Pierlot поєднує самобутність з сучасністю; літо — це час для того, щоб озирнутися, зібрати сили і рухатися вперед.

Ми вкорінюються на землі, але рухаємося вперед і перетворюємо світ.

Натуральні матеріали, легкі деталі і спортивні акценти — всі ці елементи створюють унікальний сучасний стиль колекцій.

Розкішні магазини, одночасно стильні та елегантні, нагадують паризькі апартаменти. Дерев'яна підлога, ліпнина в османському стилі, латунна меблі і розкішна люстра в стилі модерн — все це створює основу і доповнює прекрасні колекції.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше