В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку MONATIK - новини від ТРЦ Гулівер

В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку MONATIK

24 Травня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася нова зірка.

Вона «запалала» на честь мультиартиста, автора найбільш танцювальних хітів, саунд-продюсера, тренера- переможеця проекту «Голос. Діти», тренера проекту «Голос країни 9» — MONATIK

MONATIK — співак і автор пісень. Переможець в номінаціях «Кращий виконавець», «Кращий кліп» і «Хіт року» на престижних музичних преміях України. Неодноразово був названий критиками в профільних ЗМІ, як «творець нової ери в якісній популярній музиці», а також «трендсеттер танцювальної музики». Шоу «Vitamin D», презентація якого відбулася в жовтні 2017 року київському Палаці спорту, визнано «Кращим концертним шоу» за версією професійної музичної премії YUNA, а також телевізійної премії «Телетріумф».

Цього дня підтримати MONATIK прийшли його вихованці з проекту «Голос країни»: Ніно Басилая, Наталя Краснянська, Вікторія Олійник, Марина Круть, Анна Волобуєва та Дар'я Теличенко. Вони сказали багато теплих слів про свого наставника. Сам же MONATIK прокоментував відкриття зірки так: «Я б дуже хотів, щоб вона нагадувала і мені (адже часто забуваю), і всім , хто проходить повз «Площу зірок», про те, що все задумане може здійснитися, якщо сильно хотіти і багато працювати. Адже сьогодні Ви проходите повз цю зірку, а завтра Ваша може опинитися поряд! Тож, нехай ця зірка нагадує про те, що «бігти треба не від проблем», а «мріям назустріч».

«Площа зірок» була відкрита 14 листопада 2015 року на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадній та Спортивній площі, біля входу в ТРЦ Gulliver. Це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ.

Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні, а саме: Володимиром Горянським, Адою Роговцевою, групою СКАЙ і ТНМК, Ніною Матвієнко, Віктором Постолом, Ольгою Лящук, Олександром Абраменко, Ольгою Харлан, Дар'ю Білодід, Олею Поляковою, Олегом Блохіним, Оленою Підгрушною, зіркою пам'яті Богданом Ступкою, Марією Примаченко, Валерієм Лобановським та іншими.

«Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору: рекомендації експертної комісії, а саме представників ТРЦ Gulliver, громадськості (ГО Спільна перемога), Міністерство молоді та спорту, Міністерство інформаційної політики, експерти медіаринку (телеканал MusicBOX), міської влади (КМДА). А також: орієнтація на наявність у кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність цих діячів в медіа просторі і в рейтингах популярності, аналіз реакції та думки людей у соцмережах, опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ. Спираючись на результати, комісія складає фінальний список.

На сьогодні на «Площі зірок» закладено 23 зірки.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше