В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку Дар’ї Білодід, Ларисі Соловйовій та Юлії Левченко - новини від ТРЦ Гулівер

В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку Дар’ї Білодід, Ларисі Соловйовій та Юлії Левченко

7 Березня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися три особливі зірки на честь Дар’ї Білодід — наймолодшій чемпіонці світу з дзюдо. Ларисі Соловйовій — багаторазовій чемпіонці світу з пауерліфтингу. Та Юлії Левченко — срібній призерці чемпіонату Европи з легкої атлетики.

Дар’я Білодід українська дзюдоїстка, чемпіонка Європи, чемпіонка світу та дворазова чемпіонка Європи серед кадетів. Свою першу дорослу медаль Білодід завоювала в березні 2017 року на відкритому Континентальному кубку в Празі. А вже 20 квітня 2017 року вона стала чемпіонкою Європи. Також варто відзначити, що Дар’я стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо в історії. Білодід в поточному сезоні не знає гіркоти поразок. На її рахунку перемоги на двох турнірах серії Grand Prix, на двох турнірах серії Grand Slam і на Кубку Європи в Словенії.

Лариса Соловйова — українська спортсменка, пауверліфтерка, багаторазова чемпіонка світу та рекордсменка. Виступаючи у ваговій категорії до 63 кілограмів, вона у трьох вправах пауерліфтингу (присідання, жим і тяга) може сумарно підняти 640 кіло – у 10 разів більше, ніж важить сама. У силовому триборстві, як іще називають пауерліфтинг, вона вже 24 роки. У 2017-му вона стала першою в історії чотириразовою чемпіонкою Всесвітніх ігор – мульти-спортивних змагань, які відбуваються раз на чотири роки під егідою Міжнародного олімпійського комітету і мають неформальний статус "олімпіади неолімпійських видів спорту".

Юлія Левченко українська легкоатлетка, що спеціалізується в стрибках у висоту, срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонату Європи та чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор 2014

 


«Площа зірок» була відкрита 14 листопада 2015 року на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадній та Спортивній площі, біля входу в ТРЦ Gulliver. В день старту проекту були закладені 9 іменних зірок на честь видатних українців, які внесли значний внесок у розвиток культури, спорту і мистецтва. Серед них, зірки на честь видатного актора і телеведучого Володимира Горянського, відомої української актриси театру і кіно Ади Роговцевої, популярних українських музикантів, серед яких група С.К.А.Й, ТНМК, The Maneken тощо. Першовідкривачем категорії спортивних зірок став український боксер, чемпіон світу за версією WBC, Віктор Постол. Особливе місце на «Площі Зірок» видатних українців зайняла іменна зірка Богдана Ступки. Впродовж 2016-2018 року були закладені зірки Ніні Матвієнок, зірка памяті Марії Приймаченко, спортивним зіркам Михайлу Завялову, Ользі Лящук, Олександру Абраменко, Світлані Трифоновій, Ользі Харлан.

Пам'ятні знаки на «Площі Зірок» виготовлені з латуні і вмонтовані в плити розміром 30 на 60 см. Всього «Площа Зірок» розрахована на закладку більше 100 іменних зірок.

Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії — представників громадськості, експертів медіаринку та представників Gulliver.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше