Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна у магазині Uamade в ТРЦ Gulliver

Придбати Український оберіг із серця Донбасу можна, як онлайн, - на офіційному сайті «Український оберіг з серця Донбасу» https://www.ukrainiancoal.online, так і офлайн, - у магазині Uamade у ТРЦ Gulliver (пл. Спортивна, 1А, 3 поверх).

Український оберіг із серця Донбасу — символ нескореності вільних людей, тяжкої праці та мужності українського народу. Кожен містить до 5 грамів вугілля, здобутого горняками на глибині понад 1 000 метрів на вугільних шахтах Донецької області. 
 
100% коштів від продажу оберегів йдуть на придбання будинків, розташованих на Київщині, для тимчасово переселених мешканців Донецької та Луганської областей, які втратили свої домівки.

Виріб важить близько 5 грамів – це чорний шнурок із вугіллям у спеціальній чорній упаковці. Наразі зроблено 2 тисячі екземплярів. Вартість одного браслету складає 799 грн.  

Зазначимо, що презентація благодійного проєкту «Оберіг України» відбудеться 17 серпня в торгово-розважальному центрі Gulliver. Амбасадором проєкту став олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв. 
 
На презентації будуть представлені перші браслети-обереги та відбудеться відкриття фотовиставки, головним фотографом якої став Михайло Федорак. До слова, виставка працюватиме до 26 серпня з 10:00 до 22:00 на другому поверсі ТРЦ. Вхід вільний.
 
До проєкту та його підтримки доєдналися такі українські зірки: Yarmak, Tayanna, Міша Крупін, Геннадій Попенко, Анна Трінчер, Нікіта Добринін, Єгор Гордєєв, Уляна Ройс, Валерій Величко, Міла Єрємєєва, Ірина Адоніна, Enleo, Люся Кава, Ольга Сумська, Антон Скуратов, Юрій Ткач, Соня Морозюк, Христина Шишпор, Positiff та Lida Lee.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше