Трендові купальники сезону в колекції Yamamay - новини від ТРЦ Гулівер

Трендові купальники сезону в колекції Yamamay

Зустрічати світанки біля океану, підкорювати нові горизонти та милуватися відблисками сонця на водній гладі – улюблені ритуали спекотного сезону повинні назавжди запам’ятатися.
Зустрічати світанки біля океану, підкорювати нові горизонти та милуватися відблисками сонця на водній гладі – улюблені ритуали спекотного сезону повинні назавжди запам’ятатися. Yamamay бачить в літі особливе свято та пропонує до нього дрес-код. Купальники, пляжний одяг та аксесуари італійського бренду перетворюють відпустку у справжню насолоду.Гармонічно змінити офісний антураж на локацію пляжу покликані абстракції та монохром. Трендові патерни прикрашають лінії Jinka, Ikela та Pacha Mania. Чорно-білі візерунки у стилі кубізму, завищена посадка плавок та ефектна позолота – бікіні Jinka робить акцент на розкішних формах. Також підкреслюють жіночність купальники Pacha Mania, завдяки тасьмам та портупеям, а обриси пальм на моделях Ikela придають класичній палітрі екзотичні нотки.Символ літа, як і будь-якого свята – квіти. В колекції Yamamay флора розпускається у лініях Madagascar та Kasba, залишаючи свободу вибору улюбленого букету. Бікіні Kasba підкорює цвітінням маргариток та ірисів, що проглядаються на полотні кольору морської глибини. Madagaskar тішить екзотичною композицією: листя агави, пагони стреліцій та бутони орхідей занурюють у тропічний ліс. Оду буянню природи продовжує лінія Floral by Amir Slamа, розроблена у співпраці з бразильським дизайнером.Етніка - на бікіні та монокіні Nice Vibes виглядає ще більш актуальніше за рахунок ультрасучасної тканини шармез. Поблискуючий матеріал у відтінках охри в поєднанні з плетінням макраме та переливами лазурі створюють пляжний образ під стать богеми з південного серця Провансу. Витіюваті орнаменти рококо, завитки та грецькі мотиви – купальники Jasmine та Hindu виконані в естетиці фарфору Делфа, вони підкреслюють не тільки вишуканий смак власниці, але й її аристократичний відтінок шкіри.На вагу золота: купальники El Rock. Акварельні розводи дорогоцінного металу, переливи бронзи, латуні, ебоніту та перлів перетворюють бікіні у жадану прикрасу та запевняють, що зустріч з дівчиною, яка обрала цю модель – подарунок долі. Назва лінії Fiesta говорить сама за себе: бікіні гарантує запальне дозвілля у стилі іспанської фієсти. Кокетливі вишеньки та принт разом з кислотними відтінками забезпечують не тільки яскраві емоції, але й справжню феєрію почуттів.Ефектні, яскраві та ідеально пасують до фігури – купальники від італійського бренду Yamamay гарантують отримання справжнього задоволення від спекотного сезону.
Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше