На «Площі зірок» відкрили зірки олімпійським спортсменам - новини від ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» відкрили зірки олімпійським спортсменам

14 вересня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися три яскраві зірки спорту. Перша «запалала» на честь Станіслава Горуни – першого українського каратиста, який виграв медаль Чемпіонату світу (бронза Чемпіонату світу 2014 року), переможця Всесвітніх ігор 2017 року, багаторазового призера Чемпіонатів Європи, Чемпіона Європи 2021 та Бронзового призера XXXII Олімпіади у Токіо. Друга – на честь срібної призерки чемпіонату світу 2019 р., Чемпіонки Європи 2021 р. та заслуженого майстра спорту України (вільна жіноча боротьба). Бронзової призерки літніх Олімпійських ігор 2020 р., наймолодшої спортсменки у своїй ваговій категорії - Ірини Коляденко та третя для Жана Беленюка – борця греко-римського стилю, багаторазового чемпіона світу і Європи, срібного призера Олімпійських ігор (2016), чемпіона і срібного призера Європейських ігор (2015, 2019), заслуженого майстра спорту України, та олімпійський чемпіон Токіо (2020).

Зірки спорту з’явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої представники Gulliver, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, НОК. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіапросторі та в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок.

Отримавши зірку на «Площі зірок» Ірина Коляденко відзначила, що їй дуже приємно, що на її честь відкрили зірку. «На мою думку, це надасть можливість, щоб наші підлітки бачили та рівнялись на молодих та успішних спортсменів». Станіслав Горуна підкреслив: «Визнання моїх успіхів іншими людьми було і є найбільшим стимулом для руху вперед у всьому, чим би я не займався». Олександр Соколинський, голова ГО «Спільна перемога» на відкритті зірок сказав, що велика місія проєкту – це просвітницька. «Вважаю, що українці мають знати своїх героїв і не забувати за легенд спорту, а не лише радіти їх виступам під час Олімпіад чи інших спортивних подій. Мені приємно, що наша ГО долучилася до проєкту 4 роки тому, і на сьогодні ми відкрили разом с партнерами понад 40 зірок спорту, це і легенди українського та світового спорту, так і молоді, але вже доволі титуловані спортсмени та паралімпійці».

Тетяна Атаджанова, PR Директор ТРЦ Gulliver, як представник головного ініціатора соціального проєкту «Площа зірок» відзначила: «Проєкт мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну у світі. Проєкт «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху».

10 вересня 2021 року закладено 75, 76 та 77 зірку на «Площі зірок» і це 45, 46 та 47 зірки на частині «Спорт».

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше