Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED - новини від ТРЦ Гулівер

Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED

28 серпня у ТРЦ Gulliver відбудеться відкриття фотовиставки благодійного фонду savED, присвяченої історіям шкіл та дітей, які постраждали від повномасштабної  війни. Відкриття виставкового проєкту відбудеться о 13:00 у центральному атріумі ТРЦ Gulliver. Задонатити на відбудування шкіл можна тут.

Відкриватимуть виставку Анна Новосад, співзасновниця фонду savED, міністерка освіти й науки України (2019-2020), Оленка Севренчук, директорка фонду savED, Шпачук Катерина, PR-менеджерка ТРЦ Gulliver.  

До відкриття фотовиставки долучаться учні шкіл Чернігова, Михайло-Коцюбинського (Чернігівщина), Бородянки та Катюжанки (Київщина), які попри жахи війни, обстріли та окупацію не втратили жаги до навчання та, більше того, активно відбудовують свої школи та громади. Їхні історії можна буде почути під час відкриття виставки у понеділок, 28 серпня.

Першого вересня розпочнеться вже третій навчальний рік в умовах повномасштабного вторгнення. Цей день мав би бути про безтурботність, дитячий сміх і водночас легке хвилювання перед зустріччю з друзями. Натомість для українських дітей він буде про обстріли та навчання в укриттях. Станом на серпень 2023 року кожна десята наша школа — знищена росією. А більше як 1500 шкіл суттєво пошкоджені чи поруйновані та не підлягають ремонту. 

Фотовиставка стане частиною спільної кампанії благодійного фонду savED та ТРЦ Gulliver, спрямованої на збір коштів для облаштування тимчасової школи у селі Червона Долина Миколаївської області. Цей збір, у свою чергу, є частиною фандрейзингової кампанії фонду #до_школи_знов, у межах якої фонд збирає на укриття та відновлення навчальних приміщень у школах Київщини, Чернігівщини, Миколаївщини і Харківщини.

Разом з тим, в межах спільної кампанії ТРЦ Gulliver та фонд savED протягом місяця будуть проводити фандрейзингові та освітні заходи для дітей та їхніх батьків. Відвідувачів торгово-розважального центру чекатимуть благодійні майстер-класи, спільночитання та лекції.

savED – благодійний фонд, який відновлює доступ до освіти там, де його відібрала війна. Ми облаштовуємо цифрові освітні центри, відновлюємо пошкоджені шкільні приміщення, облаштовуємо укриття та робимо тимчасові школи там, де заклади освіти знищені зовсім, а ще залучаємо активну молодь із громад, що постраждали, до розвитку і відновлення цих громад і України через програму UActive. savED заснували міністерка освіти і науки України (2019-2020) Анна Новосад спільно з освітньою фундацією GoGlobal.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше