Різдво з Yamamay і Євою Герциговою! - новини від ТРЦ Гулівер

Різдво з Yamamay і Євою Герциговою!

“It’s Christmas” — слоган різдвяної колекції спідньої білизни та домашнього одягу Yamamay, обличчям якої стала Єва Герцигова. На зйомках кампейну всесвітньо відома топ-модель позувала фотографу Джанпаоло Сгура у восьми трендових та спокусливих образах. 

Як завжди, Yamamay пропонує багато різдвяних подарунків та різноманіття сетів білизни і домашнього одягу: вишукану білизну із мережива та прозорих матеріалів, моделі для особливих вечірок, прикрашені золотистими та мерехтливими деталями, грайливі аксесуари, а також лінію піжам з веселими принтами для всієї сім’ї. До запуску колекції вийшов
тематичний каталог зі всіма моделями. 

Яскрава Різдвяна колекція Yamamay представлена в українських магазинах бренда. Завітайте за приємними та ефектними подарунками для себе та близьких.
 


Yamamay — італійський бренд нижньої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Yamamay підкорюють жінок зі всього світу завдяки вишуканим і трендовим моделям. Магазин Yamamay — невичерпне джерело задоволення і натхнення: знакова італійська якість, розкішні матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка і приємна цінова політика!

Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Більше